LT News - шаблон joomla Оригами
01 червня

«Алло! Пропонуємо роботу!»: HR-и Кропивницького розкривали секрети телефонного інтерв'ю

Автор 

Серед різних прийомів, що використовуються HR-менеджерами для оцінки шукача (тестування, анкетування і ін.), інтерв'ю з кандидатом є найбільш важливим, оскільки дозволяє скласти думку про багато яких якостей кандидата. Тому співбесіду нерідко називають «оціночним інтерв'ю».

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

У кожній компанії використовуються свої прийоми проведення бесіди, проте багато професіоналів відзначають, що не дотримуються стандартної схеми, – до кожного претендента необхідний індивідуальний підхід. Який тип інтерв'ю буде використаний, іноді вирішується в ході співбесіди, хоча кваліфікований фахівець з менеджменту обов'язково готується до розмови, продумує структуру бесіди виходячи з вимог вакансії.

Зважаючи на це,  HR-и ПАТ «НВП«Радій»,  ТОВ «Степколл-Кропивницький», ТОВ ТРК «Портал», ТОВ «Копілка», ТОВ «Друкмаш-центр», ФОП Колос Н.М. поділилися досвідом та розглянули методи та прийоми телефонного інтерв'ю кожної компанії окремо.

На наступне засідання HR-ів, 26 червня 2018 року, всі отримали завдання підготуватися до розгляду теми: «Методи, техніки та інструменти залучення персоналу».
Прочитано 65 разів