LT News - шаблон joomla Оригами
12 червня

Горизонти майбутнього: Петрівські школярі шукали себе у «Містечку професій»

Автор 

Затишне й мальовниче селище Петрове нещодавно привітно зустріло учнів загальноосвітніх шкіл району, вихованців дитячих садочків та ін. Гамірні дітлахи та дорослі зустрілись разом, щоб взяти участь в ігровому профорієнтаційному заході  «Містечко професій».

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

У цей день на учасників свята очікували приємні сюрпризи: велика кількість різноманітних профорієнтаційних заходів, виставок, майстер-класів, тощо.

При вході кожна дитина отримала «трудову книжку» та мала можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей  діти приступали до «роботи» і навіть отримували «заробітну плату».

На заході діти мали змогу  ознайомитися з азами професій та спробувати себе в ролі пожежника, лікаря, поліцейського, будівельника, перукаря та візажиста.

Проводився й конкурс малюнків на асфальті «Ким я хочу стати в майбутньому?». Мрійливі хлопчаки і дівчатка зображали себе програмістами, банкірами, вчителями і навіть космонавтами. Один з них сказав, що, скоріш за все, він обере якусь «земну» професію, інженера, робітника чи військового, але, як і кожен хлопчак у дитинстві, зараз мріє стати саме космонавтом.

Цього дня діти мали чудову нагоду отримати консультації від фахівців Петрівської районної філії обласного центру зайнятості,  ознайомитись з описами професій, паспортами навчальних закладів, пройти тестування для визначення власних професійних нахилів та здібностей та ін.

Отже, починається літо,  – пора відпочинку для школярів.  Але в профорієнтаційній роботі з учнями немає канікул. Вона буде продовжуватись у літніх оздоровчих таборах при навчальних закладах, дитячих закладах оздоровлення, адже діти – це наше майбутнє. Саме від того, як ми, дорослі, допоможемо їм зорієнтуватися у житті, правильно обрати свій шлях, залежить майбутнє держави.

Прочитано 25 разів