LT News - шаблон joomla Оригами

Днями в приміщенні Олександрійської дистанції колії № 11 відбулась ділова зустріч  керівників  Олександрійського міськрайонного центру зайнятості та Відокремленого структурного підрозділу «Олександрійська дистанція колії № 11» Одеської залізниці.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

«Проведення ділової зустрічі зумовлене виконанням Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця». Саме тому ми докладаємо максимум зусиль до якнайоперативнішого укомплектування вакансій Олександрійської дистанції колії № 11», – зазначила директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко.

Серед найактуальніших питань – оперативне задоволення потреб підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» у працівниках, навчання незайнятого населення за сприяння служби зайнятості під замовлення роботодавця, питання механізму компенсації витрат у розмірі єдиного внеску при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця та видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Учасники ділової зустрічі узгодили стратегію організації та проведення спільних заходів, спрямованих на задоволення потреб підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» у працівниках.        

Підприємствами-юридичними особами області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–березні 2018р. реалізовано споживчих товарів на суму 2630,1 млн.грн, що на 6,3% більше, ніж у січні–березні 2017р.

Про це ТРИБУНІ повідомило Головне управління статистики у Кіровоградській області.

Продаж продовольчих та непродольчих товарів у загальному обсязі роздрібного товарообороту займав однакові частки – по 50%.

Найбільшу частку серед продажу продовольчих товарів у торговій мережі займали напої алкогольні, вироби кондитерські, м’ясопродукти, вироби тютюнові, молоко та продукти молочні, чай, кава, какао та прянощі; сир сичужний, плавлений, кисломолочний; серед непродовольчих товарів – товари фармацевтичні, бензин моторний, газ стиснений та скраплений для автомобілів, аудіо- та відеообладнання, включаючи телекомунікаційне устатковання, автомобілі та автотовари, товари парфумерно-косметичні, газойлі (паливо дизельне).

Частка продажу товарів, що вироблені на території України, становила 65,8% усіх реалізованих товарів у торговій мережі підприємств області.

З метою підвищення рівня впевненості у власних силах при пошуці роботи, освоєння сучасних методів пошуку роботи, навчання написанню резюме та складанню відео-резюме, визначення особистих професійних цілей та формування навичок самопрезентації, активізації прагнення до самовдосконалення та самореалізації і набуття навичок ефективної комунікації під час пошуку роботи фахівцями Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було створено клуб для безробітної молоді «Секрет успіху».

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

Клуб засновано для активної безробітної молоді, яка прагне самовдосконалюватися та стати успішною з метою самореалізації та працевлаштування.

Нещодавно відбулося перше засідання «Секрету успіху», під час якого учасники мали змогу ознайомитися з метою, завданнями та формою роботи клубу. Знайомство членів клубу відбулось за допомогою вправ «Знайомство», «Самопрезентація», «Три правди про себе». Для створення комфортної атмосфери спілкування, учасники зустрічі також засвоїли правила поведінки для ефективної роботи групи.

Після визначення очікувань від занять клубу та обговорення плану роботи, було визначено орієнтовну кількість майбутніх занять з групою та їхню тематику.

Емоційне піднесення від зустрічі та нового формату спілкування члени клубу закріпили вправою «Підсумки». Наприкінці зустрічі учасникам групи було запропоновано обмінятися відомими афоризмами, тобто певною життєвою мудрістю, яка допомагає кожній людині не втрачати силу духу у важкий для неї час.

 

Від початку роботи «гарячої лінії» державної служби зайнятості минуло 6 місяців і вже 10 000 людей скористались допомогою кваліфікованих спеціалістів.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

«Служба зайнятості постійно вдосконалює свої сервіси та робить їх більш доступними та зручними для людей. На початку року ми запустили у роботу новий сайт, де кожен бажаючий може не тільки легко знайти роботу, а й отримати велику кількість послуг онлайн. А сьогодні на нашу «гарячу лінію» вже зателефонував 10 000 клієнт. У наших планах не зупинятись і продовжувати вдосконалювати наші сервіси», ‒ прокоментував в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Територіально «гаряча лінія» створена на базі Київського обласного центру зайнятості. Додатково, крім основних питань, бажаючі можуть надавати свої пропозиції щодо покращення роботи конкретного центру зайнятості, чи служби зайнятості в цілому.

За словами Начальника Управління міжнародного співробітництва, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Святослава Лешика, який відвідав Київський обласний центр зайнятості для ознайомлення з роботою сервісу, найбільша кількість дзвінків надходить з міст мільйонників. Насамперед цікавляться питаннями реєстрації у службі зайнятості та умовами перебування на обліку, а також щодо пошуку підходящої роботи. При цьому, телефонують усі вікові групи.

Разом із тим, багато клієнтів «гарячої лінії» телефонує з питань, які не належать до компетенції служби зайнятості: запитання щодо пенсійної реформи, порядок призначення субсидій, застосування на практиці трудового законодавства, порядок внесення записів до трудової книжки, у т.ч. у разі проходження військової служби.

Нагадаємо, «гаряча лінія» служби зайнятості діє з грудня 2017 року. За єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 можна дізнатись інформацію про повний перелік послуг Служби зайнятості, а також про те, які документи потрібні для отримання тієї чи іншої послуги, контактні телефони центрів зайнятості, адреси та багато іншого.

Жоден сучасний торговий центр і поважаючий себе магазин не обходиться без цілого контингенту висококваліфікованих і привітних продавців-консультантів. Вони допоможуть клієнтові вибрати потрібний товар та проконсультують його з усіх питань. Саме тому, на сьогодні професія продавця продовольчих товарів є актуальною і затребуваною.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

Сучасний робітник торгівлі повинен бути висококваліфікованим спеціалістом із товарознавства, адже він є посередником між виробником товару і покупцем. Від рівня обслуговування залежить настрій споживачів та задоволення їх потреб, тому питання професійної підготовки продавців набувають особливої актуальності.

З 27 червня 2018 року у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «Продавець продовольчих товарів». Протягом чотирьох місяців слухачі курсів вивчатимуть:

  • товарознавство продовольчих товарів;
  • техніку торгівельних розрахунків;
  • психологію і етику ділових відносин;
  • основи бухгалтерського обліку.

 Відповідно до програми навчання, для слухачів курсів відведено час й на вивчення загально-технічних дисциплін: інформаційні технології, основи галузевої економіки і підприємства та основи правових знань.

Свої теоретичні знання слухачі матимуть можливість закріпити під час професійно-практичної підготовки, яку майбутні продавці проходять у магазинах області на майбутніх робочих місцях.

Нагадаємо, наразі роботодавці Кіровоградщини пропонують шукачам роботи 38 вакансій продавців продовольчих товарів.

Професія «швачка» ввійшла до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й не дивно, адже потреба у таких фахівцях постійна і має тенденцію до зростання.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

Сьогодні роботодавці області потребують майже 140 працівників за професією «швачка». Серед підприємств, які потребують зазначених фахівців – ПРАТ «Швейна фабрика «ЗОРЯНКА», ТОВ «ФЕШН ГОЛД», Кіровоградська філія спільного підприємства у формі ТОВ «РІФ-1», ТДВ «Швейна фабрика «Україна», ТОВ «Швейне виробництво «МРІЯ Є», ТОВ Фірма «КУРТАЖ» та ін.

Безробітні, які перебувають на обліку в службі зайнятості області, мають можливість здобути професію «швачка» безкоштовно.

Професію швачки можна набути як в навчальних закладах області, так і  на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Наприклад, з 19 червня поточного року розпочинається навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 4,9 міс.

Якщо вас зацікавила можливість безкоштовного навчання за професією швачки, за більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості.

У рамках проведення профілактичних заходів «Літо» до Петрівського відділення поліції завітали учні навчально-виховного об’єднання «Гімназія», які у даний час відвідують пришкільні табори відпочинку.

Про це ТРИБУНІ повідомив Cектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Із дітьми спілкувався заступник начальника підрозділу Віталій Косенко, який ознайомив підлітків із особливостями роботи окремих служб і відділів.

У ході зустрічі учні також оглянули спеціальні засоби захисту та зброю, яку працівники поліції використовують у службовій діяльності.

На завершення заходу діти мали можливість оглянути поліцейський автомобіль та сфотографуватися з правоохоронцями.

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у травні 2018 року порівняно з попереднім місяцем у Кіровоградській області становив 100,3%, в Україні – 100,0%.

Про це ТРИБУНІ повідомило Головне управління статистики у Кіровоградській області.

 «Готуй сани влітку» — так мовить народне прислів’я.  Це до того, що зима не за горами, а отже саме час подумати роботодавцям про підготовку кваліфікованих працівників за професіями «оператор котельні», «машиніст (кочегар) котельні» та «оператор теплового пункту», та зустріти  новий сезон аби в їхніх установах було тепло та затишно.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.
Саме з цією метою у червні місяці цього року Дніпропетровським та Львівським  центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості організовується професійне навчання за професіями «оператор котельні» та «машиніст котельні».

Тож, звертаємо увагу керівників установ, організацій, де є потреба в укомплектуванні робочих місць кваліфікованими працівниками за вказаними  професіями, звертайтеся до служби зайнятості – Вам допоможуть!

«Фінансова грамотність та обізнаність: для чого це потрібно?» - на це питання упродовж двох днів шукали відповіді безробітні з числа  внутрішньо переміщених осіб, осіб з інвалідністю, багатодітних та малозабезпечених сімей, під час дводенного тренінгу з фінансової обізнаності, що відбувся в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості. Він проводиться в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», яку реалізує МБФ «Український жіночий фонд».

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.
Основна мета тренінгу - надати допомогу зазначеним громадянам у напрямку отримання ними знань, умінь, навичок та впевненості в прийнятті обґрунтованих фінансових рішень у повсякденному житті.

Упродовж двох днів учасників тренінгу навчали веденню особистого бюджету, плануванню доходів та витрат, користуванню платіжними картками, ознайомилися з перевагами та ризиками банківських карток. Крім того, присутні дізналися про шляхи запобігання шахрайства у сфері фінансових послуг, основи пенсійного забезпечення, основні положення законодавства щодо захисту прав споживачів, тощо.

«Найбільш корисними для учасників тренінгу стали практичні зайняття з формування фінансових звичок та постановки фінансових цілей і, звичайно, питання пенсійного забезпечення, захисту прав споживачів стало актуальним для усіх присутніх» - зазначає керівник Кіровоградської асоціації «Громадські ініціативи» Любов Лук'янцева.