LT News - шаблон joomla Оригами
13 червня

Хочеш бути водієм автотранспортних засобів? Навчайся в Кропивницькому!

Автор 

В наш час професія водія є однією з найзатребуваніших, тим більше, кваліфікація водія важлива з погляду кар'єрного зростання. Професія водія не тільки цікава, але і достатньо складна. Щоб з вас вийшов чудовий водій, потрібно оволодіти теоретичними і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи, тому служба зайнятості вже не перший рік сприяє навчанню безробітних за цим фахом.

Тож,  26 червня на базі Кіровоградського обласного комунального навчально-курсового комбінату «Аграрник» розпочнеться навчання за професією «Водій автотранспортних засобів» (категорії С), курс навчання буде тривати 2 місяці.

Умовами до направлення на навчання є:

  • ·      повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • ·      повноліття (не менше 18 років);
  • ·      медична довідка з допуском до професії.

Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Опановуючи мистецтво водіння автотранспортними засобами слухачі детально вивчають правила дорожнього руху, основи безпеки на дорозі, правила перевезення вантажів (в т.ч. небезпечних, великовагових, негабаритних), порядок і умови перевезення багажу тощо. Поряд з вивченням теоретичних дисциплін проводяться й практичні заняття з інструкторами. 

Також пам'ятайте – успішний водій не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру.
      Якщо ж ви вже вирішили, що водій – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати водієм, звертайтесь до служби зайнятості.

Прочитано 68 разів