LT News - шаблон joomla Оригами
16 лютого

На Знам’янщині дев’ятикласники пройшли профорієнтаційну співбесіду

Автор 

Успішність профорієнтаційної діяльності полягає в її систематичності та постійному запровадженню інноваційних форм роботи. Саме тому, фахівці Знам’янського міськрайонного центру зайнятості постійно організовують різного роду інтерактивні заходи, бесіди та зустрічі із шкільною молоддю, маючи на меті підвищення рівня знань учнів про світ професій та формування стійкої мотивації до набуття навичок, затребуваних на ринку праці.

Друге навчальне півріччя для фахівців Знам’янського міськрайонного центру зайнятості розпочалось з активної профорієнтаційної роботи, спрямованої на підвищення обізнаності учнів зі світом професій та усвідомленості при виборі свого професійного майбутнього.

Так, нещодавно, фахівець служби зайнятості Людмила Базюк провела профорієнтаційну співбесіду для учнівської молоді 9-го класу Знам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, що розташована у смт Знам'янка Друга. Учнів було поінформовано про стан ринку праці міста та району, актуальні професії та спеціальності, які користуються попитом серед роботодавців.

Спеціаліст центру зайнятості допомогла учням ознайомитись із новими професіями, що є найбільш популярними у мережі Інтернет. Також увагу дітей було акцентовано на профорієнтаційній платформі «Моя кар’єра»: за допомогою тестів розміщених на цьому інтернет-порталі школярі мають змогу визначитись зі своєю майбутньою професією чи спеціальністю.

Л. Базюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янського міськрайонного центру зайнятості                                                                     

Прочитано 98 разів