LT News - шаблон joomla Оригами
27 червня

Ризик та честь: устинівські школярі познайомились з професією поліцейського

Автор 

Замислюючись над своєю майбутньою професією, деякі мріють бути правоохоронцем. Напевно, немає настільки потрібної професії, як професія поліцейського. Завжди й скрізь, у будь-який час, у будь-якому суспільстві існує необхідність у підтримці громадського порядку, дотриманні закону, забезпеченні захисту громадян і майна. Саме поліцейські покликані захищати закон і порядок своєї держави.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.
 
У рамках проведення акції «Профорієнтаційне літо» фахівці Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості організували для учнівської молоді філії «Устинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» КЗ «Устинівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області професіографічну екскурсію до Устинівського відділення поліції Долинського відділення поліції головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Розпочав екскурсію інспектор з ювенальної превенції Віталій Присяжнюк з приміщенні чергової частини, у якій ознайомив школярів з внутрішнім розпорядком відділу, розповів з чого починається робочий день правоохоронця, чим займаються поліцейські та які їх основні завдання і функції.

«Поліцейський – це людина, на плечі якої покладений незвичайний обов’язок у підтриманні порядку у суспільстві. Правоохоронці, ризикуючи життям, беруть участь в операціях по захопленню особливо небезпечних і озброєних злочинців, у розшуку злодіїв та розкритті серйозних крадіжок. Саме у цьому і полягає головний ризик професії, тож люди, які прагнуть стати поліцейськими, Тому люди мають бути відповідальними і фізично сильними»,– зазначив В. Присяжнюк.

Також школярі дізнались про види озброєння, які використовує поліція у своїй діяльності та мали змогу взяти участь у майстер-класах зі складання та розбирання зброї (пістолети, автомат) і приміряти шоломи й бронежилети.

 Після екскурсії учні активно ділилися враженнями та спілкувалися з поліцейськими на різні теми, зокрема щодо правил вступу до підрозділів Національної поліції України.

Прочитано 35 разів