LT News - шаблон joomla Оригами
15 травня

Старшокласники Олександрійщини відвідали потужне меблеве підприємство

Автор 

Днями, за ініціативи Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, відбулась екскурсія до ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні» для учнів Ульянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

       Про це ТРИБУНІ повідомив Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні» одне з найсучасніших підприємств Олександрійшини, яке розпочало свою діяльність у 2007 році з виготовлення та реалізації ортопедичних матраців.

Під час екскурсії, яку проводив начальник відділу технічного контролю підприємства Олег Ємельянов, учні ознайомилися з історією створення, розвитку та освоєнням нових видів продукції цього підприємства, запровадженням нових технологій у виробництво. За період власного існування підприємство стало лідером у своїй галузі та «законодавцем матрацної моди» України.

О. Ємельянов показав старшокласникам всю технологічну лінію виготовлення продукції: заготівельний цех, виготовлення проволоки, пружинного цеху, порізку та підготовку поролону, збірку матраців, пошиття чохлів та пакування, проведення випробувань на стендах, відвантаження готової продукції.

Захоплення, з яким проводилась екскурсія передалось і школярам. На підприємстві дійсно працюють майстри своєї справи. Відвідавши оснащене за новітніми технологіями виробництво, учні мали змогу ознайомитись зі змістом багатьох професій безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності, їх значенням для суспільства та економічного розвитку не тільки Олександрійщини, а й усієї України. Старшокласники отримали можливість побачити перспективи професійного розвитку людини, здобуття досвіду та можливості працевлаштування. Зацікавив дітей і той факт, що підприємство має замовлення на продукцію із закордону, а саме із Польщі, Литви, Грузії, Молдови.

Учасники екскурсії дійшли висновку, що ґрунтовні знання з основ наук потрібні і майбутнім інженерам, і робітникам. Адже необхідно докладати багато зусиль, аби стати висококваліфікованим фахівцем в обраній справі.

Подібні профорієнтаційні заходи сприяють свідомому професійному вибору молоді, підвищують роль робітника у суспільстві й виховують повагу до людей праці.

Прочитано 44 разів