LT News - шаблон joomla Оригами
11 червня

Віднедавна мешканці Кіровоградщини можуть знайти роботу не виходячи з дому

Автор 

Якщо Ви виявили бажання знайти роботу не виходячи з дому - скористайтесь Інтернет-ресурсами державної служби зайнятості!

З початку цього року запрацював новий Інтернет-ресурс Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Основні переваги нового сайту – зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, розширення можливостей самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги», аналітична та статистична інформація про ринок праці. Є можливість пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності. А також, доступність до ресурсу не лише з комп'ютера, а й з мобільного телефону.

Для того, аби переглянути актуальні вакансії, що внесені до єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості, необхідно зайти на зазначений сайт за посиланням  http://www.dcz.gov.ua/.

Перед Вами відкриється головна сторінка сайту, де необхідно натиснути розділ «Шукаю роботу» (мал.1).

    21312312

мал.1

Після натискання розділу «Шукаю роботу» відбудеться перехід на іншу сторінку інтернет-ресурсу  (мал. 2).

   1212414

мал.2

У меню «Я шукаю» Вам необхідно заповнити відповідні поля та натиснути на кнопку «Шукати».

Після натискання кнопки «Шукати» Ви зможете переглянути внесені до  єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості вакансії за запитуваною професією.

Крім того, повідомляємо Вам, що на регіональній веб-сторінці Інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості (http://kid.dcz.gov.ua/)  у розділі головного меню «Громадянам», рубриці «Професійна орієнтація», підрубриці «Актуальні професії»  щотижня публікується перелік актуальних вакансій, а також вакансій з наданням житла.

Прочитано 167 разів