LT News - шаблон joomla Оригами
23 травня

За яких умов субсидію не призначатимуть кропивничанам за новим порядком

Автор 

27 квітня 2018 року Кабмін прийняв постанову # 329, якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій. Постанова набрала чинності з 1 травня цього року.
Про це 23 травня розповіли на семінарі голів квартальних комітетів Фортечного району, повідомляє ТРИБУНА.
З травня 2018 на право призначення субсидії впливає не лише купівля/оплата послуг на суму понад 50 тис. грн, а й набуття в інший законний спосіб права власності на земельну ділянку, квартиру, транспортний засіб, будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку на суму понад 50 тисяч  гривень протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.
Слід звернути увагу, що вказані умови також поширюються на членів сім'ї особи із складу домогосподарства, яке звернулося за призначенням субсидії.
Субсидії не призначаються, якщо:
- загальна площа квартири перевищує 12 кв.м; будинку- 200 кв.м (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сім'ї, в яких не менше року проживає троє і більше дітей)
- у складі домогосподарства є особи, які досягли 18-річного віку, в яких відсутні доходи або доходи менше мінімальної заробітної плати
- домогосподарство має прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів.

Прочитано 3122 разів

AMP ВИЗИТКА