LT News - шаблон joomla Оригами
01 червня

Півсотні світловодчан відвідали багатогалузевий ярмарок вакансій

Автор 

Днями у приміщенні Світловодського міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, в якому взяли участь підприємства міста та району, а також близько 50 шукачів роботи. Серед представників роботодавців, постійними учасниками подібних заходів є КП «Житлосвіт 2012», ТОВ «Радуга», Власівський пансіонат, СП ФОП Ковчак С.І., ТОВ «Сідвелс», ТОВ «НАК», ФГ «КОРИДА», СП з іноземними інвестиціями у формі ТОВ «ПЛАЙТЕХ», КП «Житлосервіс 2012», ФГ «ВК і К» та ін.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

Для безробітних були запропоновані вакансії продавця продовольчих товарів, підсобного робітника, агента торгівельного, швачки, менеджера (управителя) з постачання, слюсаря-ремонтника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, прибиральника території, прибиральника виробничих приміщень, водія автотранспортних засобів, тракториста та інші.

Учасники заходу отримали інформацію про діяльність підприємств, умови праці, заробітну плату, соціальні гарантії тощо. Також фахівці міськрайонного центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості, зокрема про організацію професійного навчання безробітних громадян під конкретне замовлення роботодавця. 

На завершення заходу, представники роботодавців провели індивідуальні співбесіди з шукачами роботи, за результатами яких дві особи запрошені на підприємства для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та 23 особи виявили бажання взяти участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Наприкінці ярмарку представники роботодавців висловили подяку фахівцям міськрайонного центру зайнятості за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.

Прочитано 125 разів