LT News - шаблон joomla Оригами
фото - Victoria Shepel фото - Victoria Shepel
27 червня

Свиня, яку знайшли у Кропивницькому біля залізничного полотна, не була хвора на АЧС

Автор 

З Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи надійшли дані аналізу біологічного матеріалу від туші свині, яку виявила мешканка м. Кропивницького в мікрорайоні Некрасівки.

Згідно зі звітом про результати дослідження патологічного матеріалу № 006970 п.м./18 від 25 червня 2018 року ДНК вірусу африканської чуми свиней не виявлено, про це повідомили у Держпродспоживслужбі області, передає ТРИБУНА.

Виключити або підтвердити у тварини саме це захворювання необхідно було з огляду на його небезпеку для епізоотичної ситуації в місті.

Як повідомлялося в деяких місцевих інформаційних Інтернет-виданнях мешканка м. Кропивницького виявила тушу свині і новиною про несподівану знахідку поділилася в соціальних мережах. Фахівці Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби та Кропивницької міської державної лікарні ветеринарної медицини, прибувши на місце події, відібрали біологічний матеріал від туші тварини і направили на дослідження, а після цього її знищили з дотриманням усіх ветеринарно-санітарних вимог.

Нагадаємо, 24 червня невідомі викинули свинячу тушу біля стежки, якою місцеві жителі ходять до залізниці.

Прочитано 388 разів