LT News - шаблон joomla Оригами
04 червня

Ворон воронові ока не виклює, або Чому Новгородківська районна рада не підтримала Антиолігархічний пакет законопроектів

Автор 

Новгородківська районна рада відмовилася розглядати звернення до парламенту щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. 

Як зазначено у документі, звернення до Верховної Ради України стосовно ухвалення пропонованого нардепами від ВО «Свобода» Антиолігархічного пакету докорінних перетворень не знайшло підтримки профільної комісії та політичних сил, представлених у районній раді.

Новгородківські свободівці вважають, що така позиція районної ради є нічим іншим, як зрадою інтересів виборців, і свідчить лише про те, що політичні «еліти» району за своєю суттю майже не відрізняються від політичних еліт у центральній владі, які вже давно перетворилися на служок олігархів.

На думку націоналістів, абсурдно виглядає позиція політичних сил, які перед виборами обіцяли боротьбу з олігархами заради добробуту народу, а тепер відмовляються підтримати законодавчі ініціативи, які націлені саме на це. Бо, по суті, всі політичні сили, які є в районній раді, таким чином вказали, що вони не бажають знищення офшорних схем і повернення звідти вкрадених грошей, вони не бажають впровадження прогресивної шкали оподаткування за принципом «малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки». Натомість, їх влаштовує подальша приватизація стратегічних підприємств, запровадження ринку землі, злочинна тарифна політика, яка довела народ до зубожіння, тощо. Свободівці вважають, що районна рада таким чином фактично визнала, що її повністю влаштовує катастрофічна економічна і соціальна ситуація в країні, і остаточно показала свою неспроможність думати про інтереси простого народу.

«Йдеться не про якісь політичні інтриги, а про цілком реальні речі, які стосуються кожного українця. Адже цей пакет законопроектів включає в себе, зокрема, й ініціативи, які дозволять запровадити справедливі тарифи на газ та електроенергію. Втім, як бачимо, районних обранців мало цікавить матеріальний стан простих українців. Їх більше цікавить відремонтувати дах райради за 1,3 мільйони, або нагріти руки на черговому тендері. Думаю, нам в районі не потрібні такі депутати і керівники-чужинці, яким цікаво лише вирішувати за рахунок мандату особисті питання. Українці мають врешті покласти край цим знущанням з боку влади і на виборах висловити підтримку тим політичним силам, які справді дбають про майбутнє нації», - прокоментував відповідь районної ради керівник Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Дейнеко Павло.

Нагадаємо, що звернення щодо якнайшвидшого ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень проголосували більше ста рад усіх рівнів по всій Україні, серед яких зокрема Київська міська рада, 4 обласних ради, 9 міських рад обласних центрів. Під Антиолігархічним пакетом законопроектів підписались більше 150 народних депутатів.

Детальніше про Антиолігархічний пакет докорінних перетворень читайте за посиланням: https://blogs.pravda.com.ua/authors/tiahnybok/5aba07a9cfdc7/.

Прочитано 28 разів