LT News - шаблон joomla Оригами
09 грудня

Як народний депутат України звітував перед жителями Кропивницького за 3 роки

Автор 
9-го грудня, народний депутат України Олександр Горбунов звітував перед жителями Кропивницького за 3 роки своєї депутатської діяльності.
"Мені мама колись сказала, що я почав ставати справжнім депутатом. Я запитав, чому? Бо ти почав брехати, ти обіцяєш до мене заїхати і не заїжджаєш, відповіла мені мама", - із посмішкою на обличчі розповів народний депутат України.
В ході звітування перед громадою вирішив виступити і владика Кропивницький та Голованівський Марк:
"Мені приємно, що депутати Верховної ради України теж звітують перед громадою. Я бачу, що Горбунов теж хвилюється, це доказ того що він не зазнався. І головне те, що він хоче почути від людей, які помилки він робить. Побажання моє просте, вас Господь обдарував гарними талантами і щирим характером. Ви боєць, залишайтеся таким, ставте цілі, робіть все, щоб зробить наше місто кращим, а людей - більш щасливими".
Владика Марк запитався у Олександра Горбунова, як йому відчувається служіння в органі влади, який має низький рейтинг довіри?
"Знаєте, колись у мене була відверта розмова з відомим журналістом центрального телеканалу. Я йому запропонував помінятися місцям з ним, він відмовився. Приймати рішення завжди важче, ніж їх критикувати. Так от, я несу відповідальність за свої рішення", - відповів нардеп.
Також Олександр Горбунов вручив медалі Верховної ради України за особливі заслуги перед українським народом директорам шкіл, комунальним закладам, АТОвцям та іншим запрошеним гостям.
P1018841 800x600
Прочитано 1183 разів