LT News - шаблон joomla Оригами
09 грудня

Замість краваток, м'яч та польова каша - нардеп України звернувся до кропивничан

Автор 
Сьогодні, 9-го грудня, Олександр Горбунов, народний депутат України, під час свого звітування перед громадою, запрошував усіх бажаючих зануритися у дружню спортивну атмосферу на свіжому повітрі.
 
Одним із запроваджень Олександра Горбунова та його команди були саме спортивні вихідні, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
"Коли ми збираємось, це не тусня, це дружній відпочинок на природі. Саме там ти обговорюєш всі проблеми. А після приготування каші завжди це стає все так як потрібно", - з посмішкою розповів народний депутат України.
За словами чиновника, такі дружні спортивні зустрічі, в обов'язковому порядку, проходять раз на місяць.
"Ти починаєш входити в середовище і відкриваєш для себе проблеми містян, які тим чи іншим чином потрібно вирішувати. До кінця наступного року буде проведено капітальний ремонт СДЮШОР-2 (що у Дендропарку). Цей заклад буде на республіканському рівні. Коштів, звісно, потрібно не мало, близько 50 млн грн", - додав Олександр Горбунов.
Також за спияння депутата, цьогоріч було витрачено півмільйона гривень на спортивне обладнання для загальноосвітніх шкіл, які вручать навчальним закладам до Нового року.
Прочитано 450 разів