LT News - шаблон joomla Оригами
27 червня

28 червня відбудеться захід: "Свобода варта того, щоб за неї боротися!!!"

Автор 
Свобода варта того, щоб за неї боротися!!!
Про це повідомляє волонтерка Оксана Червоная на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Це точно знають наші захисники, які перебувають у полоні на Донбасі, політичні в'язні, яких тримають за гратами в РФ та Криму, наші зниклі безвісти військові та їх рідні.
28 червня -День Конституції України. Державне свято і вихідний.
Цей вихідний можна провести як завгодно. Набрати пива та поїхати на річку. Відпочивати і не думати про війну, полон, тортури.
А можна почати свій день з боротьби за права і свободи громадян України.
Приходьте 28 червня о 9.00 на Площу Героїв Майдану, та прийміть участь в акції "Свобода варта того, щоб за неї боротися"!
Це акція на підтримку тих, хто був, є, і залишається в боротьбі за свободу України, за право на життя, за гідність. На підтримку тих, хто ризикуючи своїм життям виборює волю України.
Саме в День Конституції ми мусимо привернути увагу громадян України та всієї світової спільноти до грубого та цинічного порушення прав і свобод наших співвітчизників, незалежно від того, де громадяни України перебувають- на окупованих територіях, в полоні, рахуються зниклими безвісти чи знаходяться в тюрмах РФ та анексованого Криму.
Саме зараз, коли вся світова увага прикута до ЧС з футболу, коли європейські лідери ще не визначилися, чи поїдуть вони на закриття чемпіонату, та ні критичний стан, ні голодування українців не змушує тих, на кого ми так сподіваємося, звернути увагу і вплинути на агресора- мусимо кричати про жорстоке порушення прав і свобод громадян України!
Під час акції відбудеться молебень за Україну, який проведе єпископ Кропивницький і Голованівський владика Марк. 
Свобода варта того, щоб за неї боротися!
Площа Героїв Майдану, 28 червня, 9.00.
Прочитано 32 разів