LT News - шаблон joomla Оригами
Умовне фото Умовне фото
04 червня

Чому багатоповерхівка на Жадова понад 20 років залишається недобудовою?

Автор 

Ще у далекому 1992 році у тоді ще Кіровограді група осіб створили житлово-будівельний кооператив «Політ» із метою забезпечити житлом 339 членів даного кооперативу шляхом будівництва 160-и квартир із 4-х під’їздів десятиповерхового житлового будинку по вулиці Жадова.

Проте, вже більше 25-и років не може завершитися будівництво цієї багатоповерхівки. У чому ж причина?

Як повідомив ТРИБУНІ нинішній голова правління ЖБК «Політ» Володимир Купчик, без відома членів кооперативу колишній голова ЖБК «Політ» вирішує питання про відчуження їхнього будівельного кооперативу.

Із 2007 року у ЖБК «Політ» почали проводитися загальні збори кооперативу у кількості 17-18 осіб, без кворуму та повідомлення інших членів кооперативу, приймаючи протиправні рішення за весь ЖБК «Політ». Ця схема діє й по сьогоднішній день, повідомляє В. Купчик.

У той же ж час, коли членів ЖБК «Політ» фактично змушували виходити з кооперативу без повернення їм пайових внесків, з’являється ще один кооператив «Надія», якому колишній голова ЖБК «Політ» Олег Ткаченко з побудованих 88 квартир виділяє 1 під’їзд із 28 квартирами. Ці дії він особисто намагався узаконити для продажу будинку ПП «Ніфа» та фізичній особі Нестеренко М. І.

Такі дії О. Ткаченко зробив без рішення загальних зборів та навіть обставив це так, що нібито самі члени кооперативу клопотали та прийняли рішення про виділення своїх квартир ЖБК «Надія» у побудованому будинку.

Заздалегідь знаючи, що у ПП «Ніфа» та фізичної особи Нестеренко М. І. немає коштів не лише на завершення будівництва, але і на купівлю цього будівництва, О. Ткаченко проводить неправомочні збори у присутності лише 18 членів ЖБК. А у протоколі зборів записали присутніх 32 чоловіки, що також не забезпечують кворуму за законом,  адже на даний час у кооперативі знаходиться 79 людей.

Як членам кооперативу стало відомо,  27 листопада 2007 року мало відбутися підписання  сумнівного договору. Суть якого полягає в тому, що при сплаті першого внеску ПП «Ніфа» в сумі 8500 тис доларів та фізичною особою Нестеренко М. І. у сумі 220 доларів і підписанні договору – право власності переходить до вищевказаних осіб.

На підставі вищевказаних фактів члени кооперативу вимагали призупинення підписання сумнівного договору та провести аудиторську перевірку стану будівництва та діяльності правління кооперативу.

Аби нарешті добудувати багатоповерхівку учасники ЖБК «Політ» звернулися до міської влади з проханням виділити земельну ділянку під будівництво  так, як попереднє рішення міської ради про виділення земельної ділянки під забудову ЖБК «Політ» було оформлене на генерального підрядника кооперативу фірму «Добробут», яка визнана банкротом. Також члени кооперативу просять владу виділити кошти для добудови вищевказаної багатоповерхівки по вулиці Генерала Жадова, будівельна позиція 33.

Прочитано 225 разів