LT News - шаблон joomla Оригами
13 квітня

Де на Кіровоградщині питна вода непридатна до вживання?

Автор 

13 квітня у Кропивницькому відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасники засідання обговорили ситуацію стосовно забезпечення населення області питною водою, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

За наданою інформацією, на Кіровоградщині під наглядом знаходиться 306 водогонів. З них у 2017 році функціонували 299, переважна більшість на сільській місцевості.

Як було повідомлено на засіданні, 16% водогонів Кіровоградщини не відповідають якості. Для порівняння у 2016 році ця цифра становила 18%, а у 2014 - 16%. На Кіровоградщині вода не придатна до вживання з водогонів, що знаходяться у Гайворонському, Устинівському, Маловисківському, Бобринецькому, Світловодському та Кіровоградському районах.

Серед порушень було зафіксовано наступне: відсутність балансоутримувачів, незадовільний санітарний стан та зношеність самих водогонів.

Питна вода з таких джерел може стати причиною хвороби. Лише минулого року в Україні зареєстровано 7 випадків, пов’язаних із споживанням неякісної води. Через це постраждали 295 осіб, з них 161 – діти.

Як було повідомлено на засіданні комісії, на початку року було паспортизовано 37% джерел водопостачання на Кіровоградщині. Це є найнижчий показник за останні роки.
Прочитано 266 разів