LT News - шаблон joomla Оригами
06 жовтня

Для Кіровоградщини закуплять 3 пересувні габаритно-вагові комплекси

Автор 
Сьогодні, 6 жовтня, до Кропивницького завітав Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.
 
Під час робочої поїздки по Кіровоградській області Михайло Ноняк проінспектував роботу пересувного пункту ГВК (км 241+ 800 автодороги Н-01 «Київ - Знам’янка»), повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
 
Михайло Ноняк провів ваговий контроль у нашій області та виявив деякі порушення.
"Потрібно щоб дороги служили не рік чи півроку, а хоча б 5-10, а для цього потрібен якісний габаритно-ваговий контроль. У вас є тільки один такий комплекс, якого недостатньо для того щоб, повноцінно зберігати дороги Кіровоградщини. Цього недостатньо, щоб виявляти тих порушників, які знущаються з людей, які платять податки за ці дороги", - зазначив Михайло Ноняк.
За його словами, до кінця року Кіровоградська область отримає додатково 3 пересувні комплекси за євро кошти, щоб більш ефективно працювати. Також будуть створені так звані "офіси на колесах", які будуть виявляти порушників.
"Але щоб якісно та повноцінно впровадити цей контроль, потрібні площадки. На сьогодні Кіровоградщина має 7 таких площадок, де можна працювати, але цього не буде достатньо для більш дієвої роботи", - додав Голова Держслужби України з безпеки на транспорті.
Для того, щоб дороги Кіровоградської області не псувалися, ваговий контроль буде працювати цілодобово.
Прочитано 226 разів