LT News - шаблон joomla Оригами
17 квітня

Дві школярки з Кіровоградщини стали чемпіонками України з «боїв без правил»

Автор 

Дві школярки з Кіровоградщини, а саме з Олександрії, - Алла Копитова і Ксенія Сабірова - стали чемпіонками України з панкратіону у віковій категорії 2003-2004 років народження, в різних вагових категоріях.

Чемпіонат України з панкратіону пройшов 13-14 квітня в Тернополі, повідомляє ТРИБУНА  з посиланням на Мою Олександрію.

Дівчата з Кіровоградщини вибороли золото і отримали призи: Алла Копитова - пауербанк; Ксенія Сабірова - переносну акустичну колонку.

Алла вчиться в школі №15, Ксенія - в Олександрійському колегіумі.

Керівник SportMAX Костянтин Ліщенко, де займаються дівчата, розповів, що, оскільки панкратіон набирає популярності, завоювати золото було непросто.

"Якщо раніше на змаганнях було 450-500 чоловік від шести до 18 років, то зараз приїжджає 450 тільки в одному віці. Тобто отримати золото - це надзвичайно складно через високу конкуренцію. Нам потрібна була ця перемога, ми до неї готувалися" , - поділився він.

Панкратіон - давнє єдиноборство, орієнтоване на техніку вільного бою. Сьогодні панкратіон переживає другу молодість. Відроджуваний вид боротьби безпечніше свого давнього попередника. Поєдинки в ньому проводяться з обмеженням часу, з використанням легких, зручних і надійних захисних пристосувань, в значній мірі знижують травматизм. При цьому суть боротьби залишається незмінною. Ідея панкратіону лягла в основу сучасних "боїв без правил".

Прочитано 131 разів