LT News - шаблон joomla Оригами

Чимало роботодавців області прагнуть укомплектувати своє підприємство працівниками, які володіють англійською мовою незалежно від інтенсивності її використання  в роботі.

«Віднедавна служба зайнятості, завдяки соціальному проекту з вивчення іноземних мов «Skills Academy», надає всім охочим безробітним  можливість безкоштовно вивчити англійську мову», – зазначила Вікторія Бернікова, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, що Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» укладено меморандум про співробітництво, у рамках якого реалізовується соціальний проект «Lingva Skills». Цей проект дає можливість шукачам роботи, зареєстрованим в службі зайнятості, вивчити англійську мову.

Онлайн-курс включає інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв'язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання. Зазначений курс враховує особливості менталітету українців, адаптований до реалій країни і особливостей рідної мови.

Вікторія Бернікова розповідає: «Сьогодні вивчення іноземних мов – це ще один з важливих кроків служби зайнятості у підвищенні конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці. За минулий рік та січень-березень цього року близько 600 безробітних громадян виявили бажання покращити свої знання англійської мови».

Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, та мають бажання пройти безкоштовне онлайн навчання англійській мові, можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем перебування.

 Відділ організації профнавчання обласного центру зайнятості

18 квітня, з метою правороз’яснювальної та правоосвітньої роботи серед безробітних,  спеціалістами управління юстиції та юридичного відділу ОЦЗ було проведено інформаційний семінар.

Систематичне проведення подібних заходів виконується в рамках  виконання спільного Меморандуму про співпрацю та організацію взаємовідносин, що був підписаний між Головним територіальним управлінням юстиції у Кіровоградській області та Кіровоградським обласним центром зайнятості.

Провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості Валентина Смолькіна відзначила, що проведення подібних семінарів, спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, сприяє підвищенню рівня правової освіти безробітних громадян і спонукає їх бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.

 Під час семінару головний спеціаліст відділу правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Віра Піскун розповіла учасникам заходу про ключові відмінності цивільно-правових і трудових договорів, а також надала їм консультацію з трудового законодавства.

Присутні на семінарі безробітні були активними, ставили організаторам безліч запитань та обговорювали приклади з досвіду власних трудових відносин. 

В. Смолькіна, провідний юрисконсульт юридичного відділу Кіровоградського обласного центру зайнятості

У Кропивницькому в приміщенні  обласного художнього музею сьогодні, 18 квітня, відбулася ювілейна реєстрація стосунків за пришвидшеною процедурою. Наречені Олег Філіппов і Вікторія Чубенко стали чотирьохсотими закоханими, які одружилися за пришвидшеною процедурою на Кіровоградщині.

«Серед мешканців області сервіс «Шлюб за добу» з кожним місяцем користується все більшою популярністю. І це підтверджують статистичні дані. Якщо в минулому році в Кропивницькому кожна шоста пара одружувалася за пришвидшеною процедурою, за результатами першого кварталу 2018 року практично кожна друга церемонія відбувається в рамках проекту», – відзначив заступник начальника обласного управління юстиції з питань державної реєстрації Олег Потьомкін.

Своїми враженнями від участі в проекті «Шлюб за добу» поділились і самі наречені.

«Ми знайомі вже давно, оскільки разом навчались в одній школі. Однак, почали будувати серйозні стосунки близько чотирьох років тому. У результаті вирішили одружитися. Дійшли думки, що не будемо витрачати час і скористаємося перевагами реєстрації за пришвидшеною процедурою. Усе пройшло на найвищому рівні й без 30-денного очікування», – розповів Олег Філіппов.

Варто відзначити, що проект «Шлюб за добу» стартував на території Кропивницького 31 березня 2017 року. 2 грудня 2017 року сервіс почав діяти і в Олександрії.

У рамках меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська студентська спілка» у центрах зайнятості України, в тому числі Кіровоградщини, реалізується соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн-платформи «Lingva Skills» зареєстрованими безробітними, зокрема, з числа внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників антитерористичної операції. Це допоможе їм підвищити конкурентоспроможність на ринку праці, дасть можливість швидше знайти гідну роботу чи відкрити власну справу.

«На Кіровоградщині лише в цьому році навчатися англійській уже виявили бажання майже 80 осіб зі статусом безробітного», – зазначила начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Вікторія Бернікова.

Що ж необхідно зробити безробітному, аби безкоштовно вивчити англійську?

Насамперед, потрібно звернутися до того центру зайнятості, де особа зареєстрована як безробітна, з проханням включити до програми безкоштовного навчання за проектом «Lingva Skills», надати фахівцю свою адресу електронної пошти будь-якого українського провайдера. Координатори проекту виконають необхідні технічні операції, і особистий консультант центру зайнятості повідомить Вам персональний пароль для входу в систему. Після цього безробітний може з власного комп’ютера розпочинати навчання.

Онлайн-курс включає в себе інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв'язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання. Зазначений курс враховує особливості менталітету українців, адаптований до реалій країни і особливостей рідної мови.

Переваги навчання на платформі LingvaSkills:

  • гнучкий графік занять (кожний користувач сам вибирає час і тривалість виконання вправ);
  • можливість навчання з нульового рівня (навчання адаптоване для різного рівня знань);
  • зворотній зв’язок (цілодобовий контакт із користувачами завдяки онлайн чату, що передбачено даною технологією);
  • достатньо лише 15-30 хвилин на день для помітного результату вже через 30 днів;
  • навчання безкоштовне.

Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, та прагнуть стати конкурентоспроможним на ринку праці, успішно знайти роботу своєї мрії, можуть скористатися унікальним шансом освоїти або поглибити знання найбільш поширеної у світі іноземної мови.

Для того, щоб пройти безкоштовне онлайн навчання англійській мові, безробітні громадяни можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем перебування.

Відділ організації професійного навчання обласного центру зайнятості

11 квітня у Кропивницькому відбулося чергове засідання оперативного штабу з протидії рейдерству в аграрному секторі, яке очолив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Під час зібрання було розглянуто ситуацію, яка склалася навколо сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма Маріампольська», повідомляє ТРИБУНІ прес-служба ГТУЮ у області.

Як з’ясувалось, державний реєстратор Кіровоградської обласної філії Комунального підприємства «Благоустрій Шевченківського району» Вікторія Кундас здійснила незаконні реєстраційні дії, внісши зокрема рішення щодо припинення діяльності юридичної особи шляхом реорганізації «перетворення» в Єдиний державний реєстр.  

«Ми бачимо грубе порушення з боку державного реєстратора, адже процедура зміни форми власності передбачає виконання певного алгоритму дій яких не було дотримано. Відтак перетворення виробничого кооперативу в товариство з обмеженою відповідальністю, згідно процедури, триває близько двох місяців. У випадку з «Агрофірмою Маріампольською» реєстраційні дії були проведені всього лише за один день», – відзначив очільник обласної юстиції Вадим Гуцул і додав, що особисто пояснив керівнику кооперативу «Агрофірма Маріампольська» Костянтину Міщаніну, як він може поновити свої корпоративні права в законний спосіб.  

Як проінформував сам Костянтин Міщанін під час засідання антирейдерського штабу, він обрав перший варіант і вже подав скаргу до Мін’юсту. У найближчий період очікується її розгляд.

Тим часом правоохоронні органи наклали арешт на майно та рахунки підприємства. Також за цим фактом було відкрито кримінальне провадження.

 У зв’язку із закінченням опалювального сезону 2017/2018 року, з метою раціонального використання фінансових ресурсів та економії витрат, на підприємстві встановлено 3 –денний робочий тиждень з 10 квітня 2018 року до початку опалювального сезону 2018/2019 року , повідомляє ТРИБУНА.

     У міжопалювальному періоді підприємство працюватиме за наступним графіком роботи :

Понеділок - середа з 8.00 до 17.00

Обідня перерва з 12.00 до 12.48

     У черговому режимі буде працювати абонентний відділ :

Четвер з 8.00 до 17.00

П’ятниця з 8.00 до 16.00

Обідня перерва з 12.00 до 12.48

     Контактні телефони – 56-15-19, 56-15-02


kirovogradteplo.ucoz.com
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

30 березня, відбувся перший тренінг з використання інструменту електронних петицій в адвокаційних кампаніях. Стартувати було вирішено з Олександрії

«Олександрія – друге за величиною місто в області, проте ситуація з інструментами місцевої демократії там вкрай сумна. Місцева влада навіть не передбачила можливості для створення електронних петицій на своєму сайті. Саме тому ми вирішили почати з Олександрії, запросивши до участі місцевих активістів та бажаючих з сусідніх районів», - розповів голова АПН Дмитро Сінченко.

Учасників тренінгу вчили не лише нюансам створення електронних петицій, а й проведенню адвокаційних кампаній. Окрім того, значну увагу приділили мирним зібранням, бо як виявилось у ході тренінгу, у представників кількох територій є проблеми з використанням цього інструменту.

«Ми зіштовхнулися з тим, що в Олександрії і в деяких інших місцевостях досі існує практика «дозволів» від місцевої влади на проведення мирних зібрань. На заході ми розвінчали міфи про необхідність подібних «бумажок», оскільки це суперечить Конституції», - пояснила Олена Сінченко, експерт АПН.

На завершення, учасники отримали домашнє завдання. Вони мають зареєструвати петицію, зібрати під нею підписи і проадвокатувати її розгляд у місцевій раді. На кожному кроці активістів підтримуватимуть і надаватимуть консультації експерти Асоціації Політичних Наук.

Прес-служба АПН

У цю суботу, 31 березня,  відбудеться благодійний аукціон від учасниць конкурсу “Королева Кропивницького”.

Благодійний аукціон проходить у рамках національного конкурсу краси «Королева України», повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Вхід на щорічний благодійний аукціон – вільний. Початок о 18.00, клуб «Fusion».

Організатори запрошують усіх бажаючих кропивничан підтримати цей захід та долучитися до благодійного вечора.

У Кропивницькому у галереї "Єлисаветград" по 20 квітня 2018 року працюватиме експозиція творів (графіка та плакати) Валерія Вітера.

Валерій український співак, перший голос ансамблю "Кобза" та професійний художник, знаний далеко за межами нашої країни, особливо у Франції, Фінляндії, Британії, Канаді, повідомляє ТРИБУНА  з посиланням на tusovka.kr.ua.

Його роботи до всього іншого цікаві не таким вже й популярним серед художників видом творчості - художнім плакатом.

Кропивничан запрошують до галереї ознайомитися з експозицією кожного дня з 9 до 18.00.
21 березня, з готовністю до комунікації Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості зустрів HR-менеджерів провідних підприємств Кропивницького.
 
Фахівці продемонстрували досягнення кадрової політики компаній, чесно обговорили «плюси» і «упущені можливості» минулого року, про це ТРИБУНІ повідомляє прес-служба ОЦЗ Кіровоградської області.
 
Останнім часом існує попит на уніфікованого співробітника, HR-менеджера, який буде займатися у компанії всім функціоналом і об'єднає в своїй посаді обов'язки і кадровика і рекрутера, адже таким чином компанія знаходить не лише співробітника відділу кадрів, а бізнес-партнера, який вибудовує бізнес процеси по управлінню персоналом у розрізі з цілями і завданнями бізнесу. Саме тому, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості зібрав HR-ів, для обміну власним досвідом та особистими напрацюваннями, для розвитку та розуміння функції і ролі HR-менеджера в компанії.

Коли бізнес зіткнувся з тим, що фінансові витрати на підбір працівників ростуть, а нестача фахівців, профільних кандидатів та плинність персоналу викликають складності при пошуці і підборі персоналу, виникла необхідність у фахівцях, які зможуть займатися не тільки пошуком і підбором персоналу, а й навчанням, адаптацією, при необхідності атестацією, мотивацією, формуванням активного кадрового резерву та інше.
«Раніше, років 10 тому, усі ми знали хто такий інспектор з кадрів і розуміли, що в його безпосередні обов'язки входить робота з документообігом стосовно прийому, звільнення, переведення співробітників і т. д. Тепер компанії активно створюють спеціальні відділи управління персоналом в яких є людина, яка відповідає за підбір персоналу, рекрутер, і окремо є кадровик, який веде кадрову роботу», – зазначила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Яна Шевченко.
Особливу увагу на семінарі було приділено поняттю «HR-менеджер»: присутні висловлювали свої думки щодо того, який у нього функціонал і навіщо потрібен такий спеціаліст на підприємстві, в чому відмінності між кадровиком і HR-ом?
Також учасники заходу обговорювали джерела та раціональність пошуку кандидатів на робочі місця за допомогою білбордів, газет, журналів, контекстної реклами у відеохостингу Youtube, радіо, телебачення та акцій «Приведи друга».

Присутні на семінарі HR-менеджери ТОВ «Юколл», ТОВ «Три стар», ТОВ «Степколл-Кропивницький», ПрАТ «Металит», ТОВ «Копілка», ТОВ «Друкмаш-центр», ПАТ «Укрпошта» та ОКВП «Дніпро-Кіровоград» домовилися про подальшу співпрацю, і, з урахуванням їхніх побажань, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості запланував на квітень зустріч на тему: «Як продати вакансію» та «Ключові питання при співбесіді з кандидатами на вільні робочі місця».