LT News - шаблон joomla Оригами

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (10,1%), на працівників сфери торгівлі і послуг (9,2%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (17,2%) та на кваліфікованих робітників з інструментом (30,3%).

Станом  на  01 січня  2018  року  в   центрах   зайнятості  області було зареєстровано  майже 17,4 тис. безробітних   громадян, повідомляє ТРИБУНІ ОЦЗ.

У січні-грудні 2017 року статус безробітного мали 46,7 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-грудні минулого року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано майже 15,1 тис. безробітних громадян.

Станом на 01 січня 2018 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,0 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  9 осіб.

Станом на 01 січня поточного року майже 12,8 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,5% (9 місяців 2016 року) до 12,3% (9 місяців 2017 року) економічно активного населення.

Деякі підприємства Кіровоградщини шукають на постійну роботу вантажників.

Усього вакантних місць більше 10, повідомляє ТРИБУНІ ОЦЗ.

У багатьох ситуаціях вантажник використовує найпростіші вантажно-розвантажувальні пристрої та засоби транспортування, які набагато полегшують його завдання: тачки, візки, транспортери та інші підйомно-транспортні механізми. Вантажник не повинен мати будь-які медичні протипоказання для здійснення своєї роботи на підприємствах Кіровоградщини

У сучасному виробництві ця робота може отримати нові найменування: оператор вантажно-розвантажувальних робіт, менеджер по підіймання і переміщення важких предметів або фахівець з навантаження вантажів.

Посада

Заробітна плата

Роботодавець

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

вантажник

4 000,00

ТОВ "ВЕРЕСЕНЬ ПЛЮС"

КІРОВОГРАДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

вантажник

4 375,00

ТОВ "АГРОДАР-УКРАЇНА ПЛЮС"

вантажник

4 000,00

ТОВ "ПІ ГРУП"

вантажник

5 500,00

ТОВ "АТС УКРАЇНА"

вантажник

4 000,00

ТДВ "ДОЗАВТОМАТИ"

вантажник

5 000,00

ТДВ "М'ЯСОКОМБІНАТ "ЯТРАНЬ"

вантажник

4 000,00

ТІЩЕНКО ПАВЛО ВІКТОРОВИЧ

вантажник

4 500,00

ТОВ "ХАЙРОК"

вантажник

4 000,00

ДІССТА ТОВ

вантажник

4 550,00

ТОВ "ГЕРМЕТИК"

НОВОМИРГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

вантажник

3 723,00

ТОВ ВИРОБНИЧО - КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ВЕЛТА"

НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

вантажник

3 723,00

ДОНЕЦЬ ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

вантажник

3 723,00

ТОВ "АБСОЛЮТ Д"

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості.

14-го січня до охоронців порядку Кропивницького надійшло повідомлення про зникнення 22-річної пацієнтки психіатричної лікарні та про виявлення  малолітньої дитини, на вулиці Архітектора Паученка.

Про це повідомляють у прес-службі патрульної поліції Кіровоградської області, інформує ТРИБУНА.

Медична сестра Кіровоградської обласної психіатричної лікарні повідомила, що зникла дівчина перебуває без верхнього одягу та потребує медичної допомоги.

Патрульний екіпаж виявив біглянку в одному з міських транспортів Кропивницького, який вже мав відправлятися від лікарні в сторону центра.

Дівчина нічого не могла пояснити інспекторам. Громадянку було передано старшій черговій медсестрі обласної психіатричної лікарні.

Цього ж дня, 4-річного хлопчика, який самостійно перебігав дорогу без догляду дорослих першим побачив 21-річний кропивничанин.

Маленький хлопчина розповів патрульним, що загубився та назвав адресу свого проживання. Вже за мить інспектори доставили дитину за вказаною адресою, на вулицю Шевченка міста кропивницький, де на нього вже чекали стурбована бабуся з матір’ю.

26239297 1397183270391372 297217010635040727 n

26239902 1397183337058032 2660222725122653799 n

У четвер, 11 січня, на базі Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області відбудуться індивідуальні співбесіди з адвокатами, які залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про це повідомляють у ГТУЮ у Кіровоградській області, інформує ТРИБУНА.

Склад конкурсної комісії сформований з представників адвокатури, обласного органу юстиції, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також суддів, представників громадських об’єднань.

Адвокати, які пройдуть конкурс, діятимуть на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Життя людини вдалося врятувати завдяки професійним діям і швидкій реакції дільничного Добровеличківського відділення поліції, який, за щасливим збігом обставин, опинився поряд та надав першу долікарську допомогу.

Події відбувалися на території центральної частини селища міського типу Добровеличківка, що на Кіровоградщині. Серед перехожих нічим не привертав до себе уваги чоловік середнього віку. Однак вже за деякий час він гучно вигукнув, впав на землю і почав пручатися від судом.

Про це повідомляють у ГУ НП в Кіровоградській області, інформує ТРИБУНА.

Доки ошелешені перехожі спостерігали за ситуацією, в кількох метрах від місця події якраз перебував керівник сектору превенції Добровеличківського відділення поліції Артем Мниха. Не втрачаючи ні секунди, поліцейський підбіг до потерпілого, спробував привести чоловіка до тями, а коли побачив що той знаходиться в напівсвідомому стані і очевидно переживає епілептичний напад, правильно зорієнтувався в складній ситуації.

Артем дістав із кишені куртки ключі, ними розтиснув чоловіку щелепи та вивільнив дихальні шляхи, чим і врятував його від асфіксії. У цей момент на допомогу поліцейському прийшов колега – працівник Добровеличківського районного відділу державної служби з надзвичайних ситуацій Олександр Гненний. Разом вони привели чоловіка до тями та дочекалися приїзду реанімаційної бригади швидкої медичної допомоги. Лише передавши врятованого громадянина лікарям, товариші по службі повернулися до виконання своїх обов’язків.

«У таких ситуаціях важливо починати «діяти» негайно. Кожна хвилина зволікання може коштувати комусь життя. Врешті, коли громадяни у складній ситуації бачать поряд людину у поліцейській формі – цілком покладаються на неї, тож підвести їх очікування і довіру жоден із нас не має права», – запевняє Артем Мниха.

Для самого ж поліцейського приємним моментом у цій історії стали щирі слова подяки від мами врятованого ним чоловіка.

За попередніми даними, вартість вилученої хвойної продукції складає 11 тисяч гривень. Стосовно порушників поліцейські склали адміністративні протоколи.

Загалом до заходів із попередження та виявлення фактів незаконних вирубок, перевезення і реалізації хвойних культур задіяно понад 200 працівників поліції області, повідомляє ТРИБУНА з посиланням на ГУ НП в області.

До рейдів у складі спільних мобільних груп також залучаються представники екологічної інспекції і лісового та мисливського господарства і громадських формувань.

Під час проведення заходів на території області уже перевірено майже 130 одиниць транспорту, відпрацьовано понад 80 ринків.

У результаті поліцейські вилучили майже півсотні одиниць хвойної продукції, якою особи торгували у невстановлених місцях. Стосовно порушників складено адміністративні матеріали за ст. 160 КУпАП.

Робота у даному напрямку продовжується.

Поліцейські нагадують громадянам, що за незаконну порубку, пошкодження та знищення хвойних насаджень, а також порушення правил збереження, перевезення та реалізації такої продукції законодавством передбачена адміністративна відповідальність (ст. 65, 152, 159, 160, 164 КУпАП), а саме – накладення штрафів від 5 до 100 (у залежності від розміру заподіяної шкоди) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Із початку епідсезону на Кіровоградщині проти грипу було вакциновано більше 5 тисяч людей.

Список аптек оприлюднив Кіровоградський обласний лабораторний центр, інформує ТРИБУНА.

Станом на 21.12.2017 року протигрипозні вакцини в наявності в наступних аптечних закладах області:

       м. Кропивницький:

 • Аптека Кіровоградської ЦРЛ,  вул. Пашутіна,5

        Знам’янський район:

 • КП «Районна аптечна мережа», м. Знам’янка  вул. Трудова , 27
 • ТОВ МК   «Іріс», аптека №41, м. Знам’янка, вул. Матросова, 28А

                   Новгородківський район:

 • Аптека «Ліки Кіровоградщини», вул.Кірова 35

                  Долинський район:

 • Аптека «Берегиня», вул. Нова, 96

        Устинівський район:

 • ФОП Середенко О.М Аптека «Берегиня» № 3. с.Новоігорівка, пров. Першотравневий, 8.

        Новоукраїнський район:

 • ТОВ «Степ-Фарм» м. Новоукраїнка, пр. Лікарняний ,1

       Новомиргородський район:

 • Аптека «Ліки Кіровоградщини», м. Новомиргород, вул. Соборності, 94.

       Новоархангельський район:

 • ПрАТ «Ліки Кіровоградщини» ЦРА№48, смт. Новоархангельськ вул. Слави, 43.

       Гайворонський район:

 • ПРАТ «Ліки Кіровоградщини», м. Гайворон,  вул.Свободи,  1/9

       м. Олександрія:

 • ПП «Здоров’я», вул.Першотравнева, 43

       м.Світловодськ:

 • ТОВ «РАМРУАМ», вул. Павлова, 13

      Онуфріївський район:

 • КП «Орхідея», сел. Павлиш, вул. Поштова, 50.

Упродовж семи днів, із 11 по 17 грудня, у Надвірній Івано-Франківської області тривав Міжнародний турнір з боксу пам’яті Заслуженого тренера України В. Дем’янова.

Про це ТРИБУНА повідомляє з посиланням на сайт міської ради Кропивницького.

У престижних змаганнях взяли участь понад 170 спортсменів із України, Азербайджану, Індії та Казахстану.

Учениця комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького» Аміна Булах завоювала срібну медаль у ваговій категорії до 60 кг.

Тренують спортсменку Віктор Фесечко та Сергій Платонов.

2017 12 20

Дорожня служба Кіровоградщини працювала на дорогах Кіровоградщини протягом ночі.

В умовах невеликих опадів у вигляді снігу та при коливанні температури повітря від 0° до -1°С на дорожньому покритті утворювався слизький покрив.

Про це ТРИБУНА повідомляє з посиланням САД у області.

На його ліквідації працювали 45 механізмів та 54 робітники філій ДП «Кіровоградський облавтодор». На разі проїзд забезпечено по всіх дорогах області. Дорожнє покриття місцями мокре, місцями снігова каша, місцями сухе.

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області нагадує водіям, що на території України панує циклон, тож перш ніж виїздити за межі області перегляньте ситуацію забезпечення там проїзду. Дана інформація доступна на сторінці Укавтодору в Фейсбуці.

У разі ускладнення проїзду по Кіровоградщині, звертайтеся за цілодобовим телефоном диспетчера САД: 0522-37-89-73

Сьогодні роботодавці області потребують близько 100 працівників за професією «швачка». Найбільше ці фахівці необхідні у Кропивницькому та Долинському і Олександрівському районах.

Про це ТРИБУНІ повідомляє ОЦЗ.

Серед підприємств, котрим необхідні працівники вказаної професії: ПРАТ «Швейна фабрика «Зорянка», ТДВ «Швейна фабрика «Україна», ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є», ТОВ «Фешн голд», ТОВ «Піоні», Кіровоградська філія спільного підприємства у формі ТОВ «РІФ-1».

Отримати роботу швачки можуть не лише безробітні, які мають кваліфікацію за професією «швачка, кравець» і перебувають на обліку в центрах зайнятості області, а й шукачі роботи, які бажають перекваліфікуватись і здобути новий фах. Адже однією з послуг служби зайнятості є організація професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця за рoбітничими прoфесіями, що є актуальними на ринку праці.

Якщо вас зацікавила можливість працевлаштування за професією швачки – звертайтесь до центрів зайнятості і отримуйте  максимально детальну інформацію.

Мрія Є 3