LT News - шаблон joomla Оригами
фото - Моя Олександрія фото - Моя Олександрія
03 січня

Кіровоградщина: за неофіційною версією діти, знайдені в морозилці, могли народитися у різний час

Автор 

Знайдені на Кіровоградщині в морозилці домашнього холодильника новонароджені діти не є двійнятами, вони народилися в різний час.

Про це Моїй Олександрії анонімно повідомило джерело в правоохоронних органах, 2 січня, інформує ТРИБУНА.

За словами джерела, є "значна різниця" між появою дітей на світ.

"Діти не двійнята. Одне тіло лежало тривалий час, а друге, орієнтовно, вона поклала на Миколая (свято святого Миколая відзначається 19 грудня - Авт.)", - повідомило джерело.

Також джерело відзначило, що це дві дівчинки. Джерело додало, що інформація про різницю в датах народження дітей виникла не від експертів, а "на рівні досліджуваних обставин".

Начальник міськвідділу поліції Сергій Котига цю інформацію не підтвердив і не спростував. Він порадив дочекатися висновків експертизи.

"У нас версій, які розглядаються, їх може бути багато. Вони (новонароджені - Авт.) у однаковому стані - тому це може бути і так, як ви сказали, але і не так. Поки спочатку ми маємо на увазі, що це двійнята. А версій може бути багато, на багато питань відповість експертиза ", - сказав Котига.

Нагадаємо, тіла двох новонароджених дітей виявили в морозильній камері домашнього холодильника в Олександрії 30 грудня. Жінка стверджує, що вони народилися мертвими.

Розтин не зміг дати відповідь, живими чи мертвими народилися немовлята. За словами експертів, потрібна додаткова гістологічна експертиза.

Прочитано 4045 разів