LT News - шаблон joomla Оригами
13 лютого

Коли металоприймачі Кропивницького припинять скуповувати викрадені елементи благоустрою міста?

Автор 

Чи не щодня поліція Кропивницького фіксує випадки крадіжки кришок каналізаційних люків та знищення інших елементів благоустрою міста.

13-го лютого начальник спецінспекції Кропивницького Андрій Максюта на прес-конференції  розповів, що пункти металоприйому міста нехтують законом та приймають ті вироби з металу, які є елементами благоустрою міста, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Один з таки пунктів розташований на Балашівці та працює цілодобово.

«Що можна приймати цілодобово? Сьогодні вночі було зафіксовано нескінчений потік автівок до цього металоприймача. Люди здають туди брухт, що часто не  їхнім власним. Були випадки, коли на цьому пункті прийому містяни знаходили своє майно, яке було у них викрадене. А нещодавно поліція Кропивницького знайшла там десятки зрізаних дорожніх знаків», - говорить спецінспектор.

По місту зникають також  кришки погребів, викрадають пам’ятники та огорожі, дорожні вказівники. За інформацією Андрія Максюти, на в’їзді до Кропивницького зрізано вказівник, який інформував водіїв, що вони в’їздять до міста.

Поки у  Кропивницькому існують подібні пункти прийому металобрухту - крадіжки майна не припиняться, адже є куди їх здавати. Та хто ж має покарати таких підприємців? Бо не дивлячись на всі випадки, подібні металоприйомники продовжують працювати у місті. Якщо ніхто не буде купувати люки то й не буде продавців. Чи можливо на таких металоприймачах  Кропивницького заробляють не лише власники?

Проте біда не лише в тому, що існують такі пункти пройму, а й у тому, що у відкриті люки можуть потрапити люди, тварини, автівки. І тоді вже мова йтиметься про безпеку містян.

У Черкасах стався трагічний випадок з 6-річним хлопчиком, який провалився у відкритий каналізаційний люк. На жаль врятувати життя дитини не вдалося. У деяких містах України  влада почала замінювати металеві  люки на пластикові, бетонні або ж наглухо заварювати люки.

Чи розуміють викрадачі до яких наслідків може призвести їхнє бажання наживитися на комунальному майні міста? Адже вони ставлять під загрозу не лише безпеку кропивничан, а й власну.

Прочитано 308 разів