LT News - шаблон joomla Оригами
06 лютого

Кропивницький ансамбль «Росинка» взяв участь у Міжнародному семінарі танцю (ФОТО)

Автор 

З 25 по 28 січня 2018 року вихованці Народного удожнього колективу хореографічного ансамблю «Росинка» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості брали участь у 25-му Міжнародному семінарі танцю «Międzynarodowe Warsztaty Taneczne 2018», що проходив у місті Поліце (Польща). Серед країн-учасників семінару – Україна, Польща та Німеччина.

Яскраві різножанрові виступи танцювальних колективів, показові майстер-класи досвідчених хореографів та їх вихованців, багатогодинні репетиції, гала-концерти та екскурсії – чотирьохденна програма «міжнародної танцювальної майстерні» була дуже насиченою, повідомляє  ТРИБУНІ Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості.

Кропивницький ансамбль «Росинка гідно представив Україну на європейській сцені. Колектив обласного ЦДЮТ не тільки брав активну участь у всіх заходах семінару, а й провів для його учасників показовий майстер-клас з українських народно-сценічних танців, вразивши присутніх високим рівнем хореографічної майстерності.

Окрім цього «Росинку» запросили виступити на гала-концерті «Międzynarodowe Warsztaty Taneczne 2018», де ансамбль  Кропивницького презентував  аж вісім хореографічних номерів, отримавши шквал  оплесків, звання «Кращого народного колективу», багато позитивних відгуків від досвідчених хореографів Польщі та Німеччини, а також цікаві запрошення на майбутні європейські фестивалі. Окрім цього організатори Міжнародного семінару танцю вручили художньому керівнику колективу  Галині Чайковській подяку за проведення оригінального майстер-класу з народно-сценічних танців.

Прочитано 310 разів