LT News - шаблон joomla Оригами
15 лютого

Кропивницький: кількість пар, які одружились і заручились 14 лютого

Автор 
У рамках акції "Кохання поза часом", запровадженого Мін'юстом, на території Кіровоградської області 14 лютого 27 пар подали заяви на державну реєстрацію шлюбу і 59 пар одружилися.

"У 2017 році на День закоханих взяли шлюб 49 пар. Натомість цього року кількість бажаючих зареєструвати стосунки збільшилась, про це ТРИБУНІ повідомляє головне управління юстиції.
"У результаті на Кіровоградщині 47 пар одружилися за звичайною процедурою, а ще 12 пар взяли участь у проекті "Шлюб за добу". Приємно відзначити, що 14 лютого, окрім реєстрацій шлюбу, закохані брали участь також і в публічних освідченнях в коханні під час проведення урочистих заручин і обрядах ювілейних весіль. Це свідчить, що ще залишились справжні романтики, які притримуються автентичних українських традицій і готові на рішучі кроки", – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.
Нагадаємо, вчора, 14 лютого, відділи ДРАЦС у Кропивницькому, Світловодську, Олександрії та Знам'янці у рамках акції "Кохання поза часом" працювали в продовженому режимі й приймали закоханих до півночі. Проект був започаткований за ініціативи Мін'юсту й поширився на всю Україну.
Прочитано 78 разів