LT News - шаблон joomla Оригами
22 червня

«Кропивницький – місто нелюдів та шкуродерів», - волонтери просять допомоги у захисті тварин

Автор 

Сьогодні, 22 червня, на початку сесії міської ради Кропивницького депутати вислухали звернення громадян стосовно масового вбивства безпритульних собак нашого міста.

За останній місяць у Кропивницькому сталися масові випадки вбивства тварин та жорстокого поводження з ними, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

«Жадова, Волкова, Ковалівка, Новомиколаївка, Полтавська, центр міста, приватні сектори – звідси найбільше надходило повідомлень про вбивства тварин. Ми просимо вас докласти усіх можливих зусиль та вжити заходів, щоб  це припинилося, а винні були покарані. Не дай вам бог побачити вам чи вашим дітям побачити, як вмирає у муках тварина. Тим більше, якщо це ваш домашній улюбленець, адже вони теж часто стають жертвами отрути.  Наше місто на всю Україну прославилося місто нелюдів та шкуродерів! Просимо вас заборонити продавати ту отруту, від якої страждають тварини, без рецептів», - звертається волонтерка Олена Данилишин.

Також жінка закликала поліцію не закривати очі на ці злочини та розслідувати їх. А якщо вони не знають як  - порадила звертатися до волонтерів. На завершення свого виступу О. Данилишин закликала всіх долучитися до флешмоб «30 хвилини мовчання», який відбудеться 25 червня о 8.00 на площі біля міської ради.

Прочитано 1733 разів