LT News - шаблон joomla Оригами
23 лютого

Кропивницький: проїзд у тролейбусі за 3,50? А які ціни в інших обласних центрах?

Автор 
Станом на сьогодні містяни сплачують за проїзд у тролейбусах 2,50, однак уже зовсім незабаром ціна може зрости до 3,50.
 
Про це повідомляє директор КП "Електротранс" Олександр Луценко, передає кореспондент ТРИБУНИ з посиланням на канал "Кіровоград".
"Ціна електроенергії становила 0,67 копійок за кіловат. У 2016 році вона уже коштувала 0,99 копійок, у 2017 році - 2 грн 48 копійок. На сьогодні, ми розраховуємось по 2,64. це ще не край, електроенергія буде ще дорожчати. Ціна квитка повинна бути 3,50. Коли розглянуть - в найближчий місяць-два", - зазначає Олександр Луценко.
Наразі підприємство подало нові розрахунки вартості проїзду в міському управління транспорту та зв’язку. Надалі новий тариф мають затвердити на засіданні виконкому.
 
Утім, рекордно низькі тарифи і досі зберігаються в Дніпрі – в жодному іншому місті України не вдасться проїхатися тролейбусом лише за півтори гривні.
Наступними за дешевизною проїзду йдуть Миколаїв, Рівне та Житомир. Так, у Миколаєві та Житомирі проїзд у тролейбусі обійдеться у 2 гривні. В ту ж суму встане поїздка на тролейбусі в Рівному.
 
Ціна проїзду у київських тролейбусах сьогодні найвища в Україні й становить 5 і 4 гривні відповідно. Щоправда, й довжина маршрутів громадського транспорту в Києві найбільша.
Прочитано 519 разів