LT News - шаблон joomla Оригами
07 грудня

Кропивницький: сферу охорони здоров'я будуть щоденно моніторити по публічним закупівлям

Автор 
Сьогодні, 7-го грудня, у Кропивницькому розпочав свою роботу Центр реагування на порушення у сфері закупівель.
 
Моніторингом закупівель займатимуться члени ГО "Центр медіарозслідувань "Прозоро", яка працює у сфері публічних закупівель у рамках DOZORRO-спільноти, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
 
"Центр медіарозслідувань "Прозоро" проводить системний моніторинг публічних закупівель на території Кіровоградської області. У рамках моніторингу ГО здійснює аналіз закупівель з метою виявлення можливих порушень, їх усунення для досягнення прозорості, ефективності та збільшення конкурентності.
"У рамках своєї діяльності, ми будемо проводити щоденний моніторинг закупівель по Кіровоградській області з фокусом на закупівлі сфери охорони здоров'я. Також до наших планів входить налагодження взаємодії із Замовниками у попередженні порушень, оскарження виявлених порушень, а також співпраця з контролюючими та правоохоронними органами", - зазначив голова ГО "Центр медіарозслідувань "Прозоро" Павло Лісниченко.
"В рамказ моніторингу ми будемо наскрізно моніторити ті питання, де ми бачимо корупційні діяння. Проводити такі моніторинги закупівлі будемо повністю. Буде перевірятися чи було вчасно завантажено тендерну документацію, чи правильно проведено тендер, чи правильно зроблено підписи тощо. Наразі у нас уже налагоджена співпраця з деякими замовниками. Дехто постійно консультується з нами", - додала керівник напряму моніторингу ГО "Центр медіарозслідувань "Прозоро" Світлана Дубина.
Представники ГО "Центр медіарозслідувань "Прозоро" звертаються до замовників не затягувати з документацією та не доводити справу до порушення, краще зателефонувати та перепитати.
"Легше запобігти порушенню, чим потім сплачувати штрафні санкції. Ми не хочемо карати замовниками, хочемо лише допомогти не допускати помилок. Ми готові до співпраці та відкриті до консультацій", - запевняє Павло Лісниченко.
На прес-конференції також була присутня головний спеціаліст головного управління охорони здоров'я міської ради Кропивницького Тетяна Мицул.
 
Контактні дані Центру реагування на порушення у сфері закупівель:
Павло Лісниченко 050-594-20-58
 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Прочитано 187 разів