LT News - шаблон joomla Оригами
11 грудня

- Ми все бачили вживу, для нас це не просто кіно: у Кропивницькому стартував фільм "Кіборги"

Автор 
7 грудня у Кропивницькому розпочався показ фільму «Кіборги», присвячений оборонцям Донецького аеропорту.
Screenshot 20171211 145022 crop 1229x732 800x600
Першими кіно про Кіборгів у Кропивницькому дивились учні старших класів. За сприяння голови Кіровоградської ОДА в рамках проекту «Захисник Кіровоградщини» , кінопрем’єру відвідали 250 школярів з Долинського, Новгородківського, Компаніївського та Кіровоградського районів, про це повідомляють на неофіційній сторінці 3-го окремого полку спецпризначення у Фейсбуці.
 
У фойє кінотеатру «Портал» бійці третього полку спецпризначення демонстрували автоматичну стрілецьку зброю. Присутні фотографувались з автоматами, гвинтівками та самими військовослужбовцями.
 
Боєць 3 оп СпП з позивним «ІЛ» поділився очікуваннями від картини:
"Я хочу щоб люди побачили у фільмі те, що ми дійсно займались обороною аеропорту. Хотілося б щоб нас пам’ятали, адже ми це робили для людей, для народу, а також вшанувати пам’ять наших загиблих друзів".
Діти мали нагоду поспілкуватися з самими Кіборгами, почути легендарного командира 3-го окремого полку спецпризначення Героя України полковника Олександра Трепака:
"Я не знаю, що там буде на екрані. Не бачив цей фільм і чесно кажучи, не знаю коли подивлюсь, коли до того дойду своїм розумом, оскільки я це все бачив. Мої діти це бачили, моя дружина і хлопці все це бачили. Ми все це бачили вживу, для нас це не просто кіно.
Не знаю, що цей фільм дасть вам, але ви маєте розуміти одну річ, що я, мої солдати, мої хлопці і дівчата чотири роки віддаємо себе Україні, і ваша доля в майбутньому пов’язана з Україною. І ця доля дуже не проста. 76 хлопців віддали своє життя під час оборони Донецького аеропорту, п’ять з них – це хлопці з нашого полку, п’ять з них – це хлопці, які ходили в цей зал і можливо сиділи на цих місцях. Ще чотири роки тому вони були живі".
Що буде завтра ніхто напевно не знає, але це залежить від нас з вами. Історію пишемо ми – ось цими руками.
 
Перед початком показу присутні згадали всіх полеглих військовослужбовців хвилиною мовчання.
У Кропивницькому фільм «Кіборги» можна побачити в кінотеатрі «Портал». Розклад сеансів дивіться на сайті кінотеатру.
 
Довідково:
14 вересня під час оборони Донецького аеропорту загинув капітан Олег Кулигін, того ж дня на позиції «Єнот» обірвалось життя капітана Євгена Подолянчука. 3 жовтня в старому терміналі ДАП полк втратив капітана Івана Литвинова, старшого солдата Вадима Шешеню та старшого солдата Олександра Хруля. Вічная їм пам'ять!
Прочитано 770 разів