LT News - шаблон joomla Оригами
07 січня

На Кіровоградщині реорганізують місцеві загальні суди

Автор 

У рамках судової реформи президент України підписав указ про реорганізацію місцевих загальних судів.

Таким чином, на Кіровоградщині має бути утворена низка окружних судів  шляхом реорганізації (злиття) декількох місцевих судів.

А саме:

Гайворонський окружний суд – у Благовіщенському та Гайворонському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у містах Гайвороні та Благовіщенському.

Голованівський окружний суд – у Вільшанському, Голованівському та Новоархангельському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Голованівську, Вільшанці та Новоархангельську.

Долинський окружний суд – у Долинському, Новгородківському та Устинівському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Долинській, селищах міського типу Новгородці та Устинівці.

Знам'янський окружний суд – у місті Знам'янці, Знам'янському та Олександрівському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Знам'янці та селищі міського типу Олександрівці.

Кропивницький окружний суд – у Бобринецькому, Кіровоградському та Компаніївському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у містах Кропивницькому та Бобринці, селищі міського типу Компаніївці.

Маловисківський окружний суд – у Маловисківському та Новомиргородському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у містах Малій Висці та Новомиргороді.

Новоукраїнський окружний суд – у Добровеличківському та Новоукраїнському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Новоукраїнці та селищі міського типу Добровеличківці.

Олександрійський окружний суд – у місті Олександрії, Олександрійському та Петрівському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Олександрії та селищі міського типу Петровому.

Світловодський окружний суд – у місті Світловодську, Онуфріївському та Світловодському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Світловодську та селищі міського типу Онуфріївці .

Прочитано 196 разів