LT News - шаблон joomla Оригами
04 червня

На Кіровоградщині центри зайнятості реорганізовуються в філії

Автор 

Служба зайнятості не стоїть осторонь від реформ, які відбуваються у країні. Так, наприклад, на сучасному етапі йде процес реорганізації служби зайнятості, що проводиться з метою перетворення Служби у сучасну сервісну установу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

Нині вже впроваджено «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», що дозволяє отримувати швидкий доступ до послуг Служби, а також працює «електронна черга» для безробітних, тобто сервіс, за допомогою якого кожен бажаючий може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Кіровоградська обласна служба зайнятості бере активну участь у впровадженні проекту щодо реорганізації базових центрів зайнятості. Станом на 01 червня 2018 року, відповідно до рішень і положень Державної служби зайнятості (Центрального апарату), 19 з 21 базових центрів зайнятості (Знам’янський та Світловодський міські, Благовіщенський, Бобринецький. Вільшанський, Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Онуфріївський, Петрівський та Устинівський районні центри зайнятості) реорганізовано у відповідні філії та приєднані до Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Реорганізація передбачає передачу адміністративно-господарських функцій з базового на регіональний рівень, що призведе до збільшення чисельності працівників, які надають послуги за рахунок зменшення адміністративно-господарського персоналу. У новоутворених філіях функції будуть розширені та спрямовані на посилення співпраці з клієнтами Служби. Водночас адміністративно-господарські функції, які раніше виконувалися на місцях, тепер будуть здійснюватися на обласному рівні.

У той же час, 2 міськрайонні центри зайнятості (Кіровоградський та Олександрійський) залишаються окремими юридичними особами.

Ключовим принципом реорганізації Служби є створення соціальної сервісної служби для клієнтів: якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників для роботодавців, а для безробітних та шукачів роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри.

Відповідно до пріоритетів державної соціальної політики і світового досвіду в роботі фахівців і надалі буде використовуватися клієнтоорієнтований підхід та рекрутингові засади, забезпечуватися широка доступність послуг, зокрема, шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій, активізовано профорієнтаційну роботу з молоддю.

Результатом реорганізації державної служби зайнятості має стати її перетворення у сучасну сервісну установу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості.

Прочитано 19 разів