LT News - шаблон joomla Оригами
23 лютого

На Кіровоградщині безробітних запрошували до лав Нацполіції і вчили організовувати власний бізнес

Автор 

Нещодавно на Кіровоградщині для демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції відбувся День інформації.

Про це ТРИБУНІ повідомляє Кіровоградський ОЦЗ.

За участі представників Головного управління Національної поліції України в Устинівці пройшов семінар для військовослужбовців та учасників АТО, а за участі фахівців Устинівської центральної районної бібліотеки для дорослих - інформаційний семінар «Як розпочати власний бізнес».

Метою даних заходів було визначено надання інформації про послуги служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці, та перспективи розвитку  підприємництва в районі.

Перший інспектор сектору забезпечення Долинського відділу поліції Микола Погорєлов розповів учасникам про роботу нової поліції, зміни, які відбулися на етапі реформування, інноваційні підходи у її діяльності, переваги професії поліцейського, наголосивши на тому, що однією з позитивних сторін професії є відчуття власної гідності і гордості за те, що на твоїх плечах лежить відповідальність за життя оточуючих і порядок у країні.

Співробітник поліції поінформував про наявні актуальні вакансії:

  • поліцейський ізолятора тимчасового тримання;
  • поліцейський сектору реагування патрульної поліції;
  • поліцейський з логістики;

Під час семінару «Як розпочати власний бізнес», мова йшла про сутність самостійної зайнятості, кроки й дії, які варто здійснити для започаткування власного бізнесу, а також можливості служби зайнятості щодо сприяння у організації власної справи.

У форматі Дня інформації працювали консультпункти з юридичних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням.

За результатами вказаних заходів усі учасники семінару з орієнтації на організацію власної справи були запрошені стати користувачами бібліотеки, а декілька осіб зацікавились вакансіями Нацполіції.

Прочитано 132 разів