LT News - шаблон joomla Оригами
25 січня

На Кіровоградщині близько 20 безробітних отримали тимчасову роботу

Автор 

Днями на Кіровоградщині у районному центрі зайнятості Новоархангельська відбувся семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, а також міні-ярмарок вакансій.

Про це ТРИБУНІ повідомляє Кіровоградський ОЦЗ.

Учасники семінару з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру отримали інформацію про порядок організації зазначених робіт, їх види, джерела фінансування та умови оплати праці.

Організатори заходу повідомили, що цей вид робіт є найбільш доступним шляхом тимчасового вирішення проблеми безробіття. Водночас громадські та інші роботи тимчасового характеру дають шукачам роботи можливість встановити нові контакти, завдяки яким працівник зможе знайти постійну роботу.

Під час міні-ярмарку вакансій, який було проведено на замовлення ПСП «Еліт», шукачі роботи мали змогу отримати інформацію про обсяги запланованих робіт, до яких відносяться роботи з упорядкування складських приміщень на підприємстві.

У результаті міні-ярмарку вакансій, 17 жителів Кіровоградщини виявили бажання взяти участь у роботах тимчасового характеру.

 

Прочитано 96 разів