LT News - шаблон joomla Оригами
02 січня

На Кіровоградщині матері, яка залишила новонароджених у морозилці, ще не обрали запобіжний захід

Автор 

Розтин немовлят, знайдених в морозилці, поки не дає відповіді на питання: живими або мертвими вони народилися. Потрібні додаткові дослідження.

Про це розповідає Моя Александрия з посиланням на начальника міського відділу поліції Сергія Котигу, 1 січня, інформує ТРИБУНА.

"Розтин був, але поки, на даний момент, однозначно нічого сказати не можна. Тобто цілі (тіла - Авт.), але ми не можемо відповісти на питання: живими вони народилися або мертвими. Це буде гістологія проводитися, потім тільки вони зможуть відповісти на це питання", - прокоментував Котига.

Також він повідомив, що за фактом події відкрито кримінальне провадження по ст. 117 (умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України.

Запобіжний захід, за словами Котиги, жінці не обирали, тому що для цього необхідно оголосити підозру.

"Застосування запобіжного заходу можливе після оголошення підозри. А тут - розумієте як: ст. 117 - це вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини. Поки ж, з її слів, вони народилися мертвими, і доки інших свідчень немає. Навіть 117-а відкрита по факту", - відмітив він.

Нагадаємо, тіла двох новонароджених дітей виявили в морозильній камері домашнього холодильника в Олександрії 30 грудня. Жінка стверджує, що вони народилися мертвими.

Прочитано 1046 разів