LT News - шаблон joomla Оригами
12 червня

На Кіровоградщині обговорили стан виконання судових рішень

Автор 

Днями, на базі Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулась планова нарада з Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, Долинським районним відділом ДВС Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області і Кіровоградським обласним центром зайнятості.

 

Під час наради сторони обговорили стан виконання судових рішень, прийнятих на користь центру зайнятості за виконавчими документами, що знаходяться на примусовому виконанні в Долинському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

На час проведення наради державними виконавцями здійснюються відповідні виконавчі дії, що передбачені Законом України «Про виконавче провадження». А саме: за можливості юрисконсульт центра зайнятості з представниками ДВС району здійснюють спільні виїзди за місцем проживання боржників.

Відділом ДВС здійснюється постійний контроль за боржниками, які не мають роботи щодо офіційного їх працевлаштування та отримання ними доходів.

За результатами наради визначені напрямки взаємодії та підвищення її ефективності, спрямованої на повне виконання судових рішень.

Прочитано 42 разів