LT News - шаблон joomla Оригами
04 лютого

На Кіровоградщині пікетуватимуть сільську раду з метою недопущення примусового об'єднання з Новою Прагою

Автор 
У понеділок, 5 лютого 2018 року, о 9:30 в селі Петрокорбівка Новгородківського району розпочнеться пікетування місцевої сільської ради з метою недопущення приєднання сіл району до ОТГ з центром в Новій Празі Олександрійського району всупереч позиції громади, висловленої на громадських обговореннях. Адже саме 5 лютого має відбутися чергова сесія Петрокорбівської сільради, в ході якої може бути ухвалене остаточне рішення щодо створення ОТГ.

Нагадаємо, що протистояння громад сіл, підпорядкованих Петрокорбівській сільській раді, триває вже майже впродовж місяця. Були проведені неодноразові громадські слухання, в ході яких селяни більшістю голосів виступили проти подібного об’єднання. Проте, депутати сільради Петрокорбівки двічі проігнорували думку громади, голосуючи так, як вигідно бізнесовим «царькам» з Олександрійського району.

Вже 29 січня 2017 року під стінами обласної державної адміністрації в Кропивницькому відбувся мітинг громад сіл, підпорядкованих Петрокорбівській сільській раді, які вимагали від голови ОДА Сергія Кузьменка не погоджувати рішення про їх приєднання до Нової Праги на Олександрійщині. На прохання членів громад, до їх протесту долучилися активісти Новгородківської районної організації ВО «Свобода» та кропивницькі націоналісти. Проте, жодним обіцянкам чиновників селяни не вірять і обіцяють перекрити трасу Кропивницький – Кривий Ріг, якщо до них не дослухаються.
Прочитано 50 разів