LT News - шаблон joomla Оригами
03 січня

На Кіровоградщині реалізували ялинок на 2,7 млн. грн

Автор 

У 2017 році державні лісогосподарські підприємства Кіровоградщини реалізували 33,2 тис. штук новорічних ялинок на суму 2,7 млн. грн. Середня ціна ялинки становила 83 грн. 

Про це повідомляють у прес-службі Кіровоградського ОУЛМГ, інформує ТРИБУНА.

Найбільшу кількість святкових дерев придбали в Долинського, Оникіївського, Чорноліського та Олександрівського лісгоспів.

Під час обласного лісового ярмарку, у якому брали участь всі лісгоспи і ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки», жителі Кропивницького придбали 3 тис. штук новорічних ялинок.

Нагадаємо, напередодні новорічних свят для споживачів було організовано широку мережу торгових місць, у яких лісівники продавали власноруч вирощену ялинкову продукцію. У районних центрах торгівля велась  на території лісництв і на спеціально обладнаних ялинкових базарах. У м. Кропивницькому починаючи з 19 грудня і до 29 грудня поруч із обласним управлінням лісового та мисливського господарства щоденно працював обласний новорічний ярмарок. У лісівників придбати  ялинки можна було і в спальних районах обласного центру. Також лісогосподарські підприємства взяли участь в обласному передноворічному ярмарку від місцевих виробників.

На хвойних плантаціях Кіровоградщини, які займають площу в 324 га,  зростає 837 тис. штук сосни кримської та звичайної і ялини звичайної.

 Працівники лісового господарства вжили посилених заходів з охорони та збереження шпилькових насаджень у передноворічний період. Упродовж грудня було проведено 310 рейдів. Участь у заходах брали 207 представників державної лісової охорони, Державної екологічної інспекції та патрульної служби Національної поліції.  

Прочитано 307 разів