LT News - шаблон joomla Оригами
13 березня

На Кіровоградщині рибалок закликають закрити сезон плідної риболовлі

Автор 

Рятувальники Кіровоградщини посилено проводять роз’яснювальні заходи на ще вкритих кригою водоймах, щоб пояснити рибалкам, наскільки небезпечним є льодовий покрив у період весняної відлиги.

Так, 13 березня рятувальники Маловисківського та Компаніївського районів прийшли до місцевих ставків для розмови із любителями підлідного вилову риби, повідомляють у прес-службі  У ДСНС, інформує ТРИБУНА.

Зокрема громадяни дізнались актуальну статистику нещасних випадків на воді в Україні, причини загибелі людей на зимових водоймах та повторили правила поведінки на кризі.

Протягом зимового та початку весняного періоду рятувальники Кіровоградщини неодноразово відвідували місця, обрані рибалками для реалізації непереборного бажання зловити якнайбільше рибин.

Тому всі постійні завсідники цих місць добре знають правила безпеки, проте відмовлятись від небезпечного хобі не мають бажання. Виходити чи не виходити на лід – це рішення приймає кожен рибалка самостійно та свідомо, проте ніколи не зайвим буде нагадати громадянам, які становлять групу ризику щодо небезпеки загибелі на воді, що легковажити заходами безпеки на кризі – це свідомо йти на смерть.

На завершення розмови рибалки Кіровоградщини отримали листівки застережного змісту.

Прочитано 156 разів