LT News - шаблон joomla Оригами
24 квітня

Оситнязькі школярі дізнавались про розмаїтий світ професії

Автор 

У рамках  обласної Декади профорієнтаційних майстер-класів для молоді, фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний захід для учнівської молоді Оситнязької філії КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів».

Особливістю даного виїзного заходу стало використання Мобільного профорієнтаційного центру – пересувного «кабінету» профорієнтації, який може приїхати до будь-якої точки району чи області і розпочати повноцінну роботу, а отже й наблизити послуги служби зайнятості безпосередньо до шкільної молоді. Центр обладнаний усім необхідним, аби кожен бажаючий зміг отримати комплекс профорієнтаційних послуг: інформацію про стан сучасного ринку праці, світ професій, навчальні заклади; фахівці можуть надати допомогу у складанні плану професійної кар’єри; усі бажаючі мають змогу пройти профдіагностичне тестування з метою визначення професійних нахилів тощо.

Під час роботи з учнями 8 класу, фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості використовували інтерактивні форми профорієнтаційної роботи: ігри, конкурси та ін., завдяки яким хлопці та дівчата не лише добре засвоюють інформацію про світ професії, їх різноманіття та роль в житті людини, а й виявляють власну творчість, вміння логічно мислити, обґрунтовувати свої відповіді, відстоювати власну точку зору тощо.

Цього ж дня учнівська молодь 9 класу поспілкувалася з фахівцями центру зайнятості стосовно вибору професії та сучасних вимог роботодавців до працівників. Для них було проведено  профорієнтаційний урок, під час якого підлітки не лише отримали інформацію про світ професій, але і мали можливість пройти профорієнтаційне тестування з метою визначення подальшої професійної долі.

Слід наголосити, що кожна нова зустріч зі школярами не схожа на попередню, вона є особливою, приносить щось нове та цікаве. За словами учнів Оситнязької філії КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів», такі заходи є дуже цікавими та корисними.

Прочитано 51 разів