LT News - шаблон joomla Оригами
25 травня

Пішки або на таксі: чому у Кропивницькому не можна дочекатися ні маршруток, ні тролейбусів після 22.00?

Автор 

У Кропивницькому вже звикли, що маршрутні таксі далеко не завжди дотримуються графіків руху та інтервалів. Проте кропивничани мали надію на новий комунальний транспорт: тролейбуси та автобуси.

24 травня у центрі Кропивницького від зупинки «Готель Київ» кропивничанин прочекав громадський транспорт починаючи з 22.20 і до 23.00 - жодного транспорту не проїхало, повідомляє ТРИБУНА.

«Разом зі мною на зупинці транспорт чекали близько 60 чоловік. До того ж там були іноземні студенти – чоловік 25 -, які й гадки не мають, що у нашому місті в такий час можна не дочекатися маршрутки або тролейбуса, що, власне й сталося. Я не розумію, чому влада не пустить тролейбуси до 23.00? У злі 90-ті хоча б тролейбуси завжди ходили за графіком та до ночі», - скаржиться кропивничанин.

Відтак жителі та гості міста добиралися додому або на таксі, або ж пішки. Останні тролейбуси з центру відправляються приблизно о 21.00.  А далі вже добирайтеся чим знайдете. Адже водії маршрутних таксі можуть собі дозволити зійти з маршруту набагато раніше, ніж це передбачено графіком.

Нещодавно у міській раді пройшов конкурс, де визначилися із перевізниками, які найближчі 5 років будуть обслуговувати населення Кропивницького. Майже всі перевізники, які виграли конкурс, раніше обслуговували виграні ними маршрути. 

Як бачимо, конкурс не дуже вплинув на якість перевезення пасажирів. Одна із найбільших проблем - дотримання графіків та інтервалів руху залишається невирішеною.

А найголовніше, придбавши за великі гроші тролейбуси та автобуси за гроші платників податків міста Кропивницького, тримають їх з 21:00 в гаражі. А людям немає чим дістатися додому. Гості ж міста, які навчаються у нас із-за кордону перекажуть своїм рідним, що краще навчатись там де є нормальний транспорт у дійсного господаря міста.

 

Прочитано 4336 разів