LT News - шаблон joomla Оригами
13 лютого

Правосуддя чи кривосуддя: у Кропивницькому хочуть зробити винною водійку, в яку в'їхало авто швидкої допомоги

Автор 
Сьогодні, 13-го лютого, у Ленінському районному суді відбулось слухання справи Ірини Матвієнко, чоловік якої віддав своє життя за мирне небо на Сході України.
 
Два місяці тому у автівку Ірини Матвієнко в'їхала карета швидкої медичної допомоги, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
 
Завдяки тому, що швидкість авто швидкої медичної допомоги (Peugeot Boxer) була невисокою, жінка не постраждала. Збитків зазнав лише її автомобіль.
Відпочатку все йшло до того, що ніхто не сумнівався у вині водія швидкої і пані Ірина не турбувалась про вирок. Але все змінилось, коли у справу втрутився Володимир Іванович Ярошенко. Відразу з‘явились «свідки» і тепер вдову Героя війни хочуть зробити винною у аварії.
"Я рухалась по вулиці Михайлівська, попереду їхала швидка допомога на дуже мінімальній швидкості і, при цьому, водій не подавав ніяких маневрів чи зупинятися, чи повертати кудись. В мене швидкість була не дуже висока, я прийняла вліво. Звісно, при цьому, ввімкнувши поворот. Коли я вже була у лівому ряду, то він перетинав лінію і тим самим сталась ДТП", - розповідає Ірина Матвієнко.
20180213 090354 800x600
У свою чергу, водії карети швидкої медичної допомоги зазначає, що він просто не помітив авто Ірини через габарити свого авто.
На щастя, у цей час у автівці не було доньки Ірини Матвієнко.
FB IMG 1518514532520 800x600
 
За словами пані Ірини, перше засідання відбулось 6-го грудня. Відпочатку нічого не віщувало біди, але вже згодом справа почала набирати нових обертів.
"Вона не просто вдова, вона у цьому місті одна. У неї немає родичів, лише її донька Саша. І залишити її наодинці із такою проблемою неможна, оскільки суд, навіть для сильної людини, це випробування. Вона два місяці мовчала і нікому нічого не говорила, бо чекала справедливості від суду. Чоловік Ірини уже віддав своє життя за Україну, хто її зараз захистить? Не дай Бог, щось буде не по-справделивості, наступного разу збереться більше людей", - зазначає радник міського голови Кропивницького Євгенія Шустер.
На прохання пані Ірини, суд вирішив призначити експертизу, щоб визначити як міг себе повести водій карети швидкої допомоги у цій ситуації.
Прочитано 1310 разів