LT News - шаблон joomla Оригами
27 червня

Препарат, яким труять собак у Кропивницькому можна купити за 25 гривень та без рецепту

Автор 

27 червня у міській раді Кропивницького провели нараду з питань розслідування правоохоронними органами справ масового отруєння тварин у місті.

На нараді були присутні патрульна поліція міста, нацполіція, Держпродспоживслужба та громадські активісти, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

За останній місяць у Кропивницькому сталися масові випадки отруєння тварин та жорстокого поводження з ними. Деякі громадяни впевнені, що за отруєнням стоїть міська влада, яка таким чином вирішує питання безпритульних тварин у місті.

«Ця ситуація повністю спровокована», - заявив А. Райкович.

У міській раді наразі обдумують як врегулювати питання відлову, стерилізації та харчування безпритульних тварин. Адже за словами міського голови, коли тварини безпритульні та голодні – вони збираються у зграї та нападають на людей.

Як було повідомлено на нараді, надійшли відомості, що препарат, яким травлять собак, купували у міській аптечній мережі. Коштує він 25 грн та видається без рецепту.

Начальник Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області  Дмитро Авдієнко повідомив, що наразі створено робочу групу та проведено відпрацювання тих районів, де були виявлені факти отруєння.

«Відпрацьовано ряд аптечних пунктів, де можливо купувалися препарати. Відтак було встановлено 3 аптеки, де їх  купували. Зараз встановлюються особи цих людей. Роботу ускладнює те, що майже у всіх аптеках відсутні камери спостереження», - повідомив Дмитро Авдієнко.

Як повідомив А. Райкович, зараз немає можливості виділити 20-30 мільйонів грн для будівництва притулку для тварин.

«Та й не вирішить один притулок проблему з безпритульними тваринами», - додає міський голова.

Натомість пообіцяв розширити коло громадських активістів, які дійсно бажають співпрацювати із владою в напрямку цивілізованого вирішення цього питання.

Зараз же міська влада співпрацює з ГО захисту тварин «Бім» та ГО «Щасливий пес», які проводять стерилізацію безпритульних тварин та маркують їх.

За підрахунками ГО «Міжнародні системи реєстрації» кількість «собак-безхатьків» у місті склала майже 1500 тисячі особин.

Прочитано 860 разів