LT News - шаблон joomla Оригами
26 лютого

Школярі Кіровоградщини дізнавались, яких спеціалістів чекають на підприємствах області

Автор 

На Кіроворадщині нещодавно відбувся День відкритих дверей центру зайнятості для учнів Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів та  Улянівської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Про це ТРИБУНІ повідомляє Кіровоградський ОЦЗ

Розпочалася зустріч з екскурсії просторовими зонами центру зайнятості: у секторі самостійного пошуку роботи діти ознайомилися з наявними вакансіями, а в профінформаційному – детальніше ознайомилися з навчальними закладами нашого регіону та описами професій, які їх зацікавили.

У свою чергу директор Олександрійського професійного ліцею Костянтин Мужиков продемонстрував цікаву презентацію про  навчальний заклад та зосередив увагу школярів на тому, що зараз робітничі професії користуються попитом на ринку праці не тільки нашого регіону, а й усієї Україні.

Протягом перебування у міськрайонному центрі зайнятості старшокласники мали змогу одержати індивідуальну професійну консультацію із застосуванням профдіагностичних методик, зокрема, тестування. Від фахівців з профорієнтації школярі отримали  цінні поради та рекомендації, які можуть значно допомогти в процесі вибору напрямку подальшої професійної діяльності.

За словами вчителів, такі форми роботи дозволяють краще підготувати учнів до усвідомленого вибору подальшої професійної долі та допомогають стати затребуваними на ринку праці спеціалістами.

SAM 5632

SAM 5667

Прочитано 241 разів