LT News - шаблон joomla Оригами
19 березня

Школярі Кіровоградщини навчалися правильно обирати майбутню професію

Автор 
Вибір професії – важливий крок у житті людини: школярі Кропивниччини вчились оцінювати власні професійні можливості та здібності
 
У житті кожної людини є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі і за покликанням, тобто професію, про це ТРИБУНІ повідомляє прес-служба ОЦЗ Кіровоградської області.
 
Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить громадська цінність людини, її місце у суспільстві, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров'я.
Тож нещодавно провідними фахівцями з профорієнтації Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості були проведені інтерактивні заходи для учнівської молоді 8-9 класів комунального закладу «Миколаївське НВО» та Назарівської філії комунального закладу «Карлівське НВО».

Школярі отримали інформацію про професії, які є актуальними у нашому регіоні, вимоги та особливості сучасного ринку праці, ознайомилися з формулою вдалого професійного вибору, типовими помилками при виборі професії та порадами щодо їх уникнення. Старшокласники переглянули відеоролики професійного спрямування, у яких було зроблено акцент на важливості вибору майбутньої професії та активно брали участь у профорієнтаційних іграх та конкурсах.
Таким чином, завдяки виїзному профорієнтаційному заходу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, учні 8-9 класів зможуть краще зорієнтуватися у широкому колі професій, оцінити свої можливості і здібності та обрати майбутню професію.
Прочитано 112 разів