LT News - шаблон joomla Оригами
02 січня

Смолоскипною ходою у Кропивницькому відзначили день народження Степана Бандери (ФОТО)

Автор 
Учора, 1-го січня, у Кропивницькому смолоскипною ходою відзначали День народження Провідника націоналістичного руху Степана Бандери.
 
Члени ВО "Свобода", ВГО "Сокіл", ГО "Бойове братерство" та інші прихильники пройшлись центральною вулицею міста від пам'ятника Янголу-Охоронцю до площі Богдана Хмельницького, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
 
Під бій барабану учасники акції вигукували: Де сила, там воля! Наша земля - наші герої! Вмирають не герої, вмирають вороги!
 
Також учасники не могли не згадати нескореного та незламного загиблого націоналіста Семена Сороку, який перший стояв би уже в ряду цієї ходи.
"Я вважаю, що на сьогодні саме такі люди, як Степан Бандера можуть поставити нашу країну на один рівень зі всіма європейськими країнами. Ми повинні показати, що ми не якась там третя держава, якій зараз диктують умови різні країни. Зараз нам розповідають якою мовою ми повинні навчати дітей в школах, нам розповідають, які у нас повинні бути герої, яка повинна бути економіка тощо. Це все завдяки тому, що у нас дуже слабкий уряд. На мою думку, тільки націоналісти можуть підняти нашу країну. Це повинні бути тільки ті люди, які можуть покласти життя на це. Саме таким чоловіком був Степан Бандера. Ми повинні пам'ятати його та шанувати. 1-го січня ми маємо відзначати не тільки Новий рік, а й День народження такої людини", - зазначив під час мітингу депутат міської ради Кропивницького та голова міського Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" Сергій Капітонов.
IMG 6844 800x600
У свою чергу голова обласної організації ВГО "Сокіл" Геннадій Маламен наголосив, що саме Степан Бандера став іконою виховання для багатьох українці.
IMG 6823 800x600
"Рік тому, День народження Степана Бандери став для мене першим націоналістичним заходом, який я відвідав. І після цього, я і увійшов до ВГО "Сокіл". Свого часу, Бандера був змушений залишити Україну, але він не "піджав хвоста" і не переховувався за кордоном. Ба більше, він очолив провід ОУН. Головною ціллю Степана Бандери було створення незалежної української держави", - розповів член громадського осередку "Сокіл" за прізвиськом "Дід".
Кожен охочий мав змогу висловити свою думку. Після виступів учасники хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих борців за незалежність України.
 
Наприкінці мітингу всі разом традиційно заспівали Славень України.
Прочитано 986 разів