LT News - шаблон joomla Оригами
04 червня

Цими вихідними у Кропивницькому відбудеться "Фестиваль Сім'ї - 2018"

Автор 

9 червня у Кропивницькому в рамках "Тижня подружжя" відбудеться Фестиваль сім’ї.

Уперше в Україні цей фестиваль провели у 2011 році у Києві. Кропивницький долучився до міжнародного руху «Тиждень подружжя» у 2017 році і продовжує започатковано традицію  цьогоріч, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Як повідомили сьогодні, 4 червня, на перс-конференції представники проекту «Сімейний клуб  «Два серця» Олег та Марія Соловйові, метою проекту є показати людям, що нас оточують, цінність сім’ї.

«Цьогорічний фестиваль має назву «Щаслива родина – міцна Україна». Дедалі частіше, коли між подружжям виникає конфлікт – вони відразу біжать розлучатися. Ми з цим категорично не погоджуємось. Конфлікт – це нормально, адже люди різні, є різні думки. Мета фестивалю показати, що сім’я – це команда ,яка разом може зробити набагато більше у цьому світі, ніж поодинці», - говорить Марія Соловйова.

Фестиваль сім’ї у Кропивницькому розпочнеться о 14.00 святковою ходою від пам’ятника янголу-охоронцю до парку «Ковалівський». Після вітального звернення представників влади й особливих гостей, у парку почне діяти Фестивальне містечко, де відвідувачів будуть чекати численні локації сімейного сервісу (естафети, конкурси, ігри, фотозони, настільні ігри,екстрім локації, майтер-класи, кафе просто неба та звісно солодощі).

Для подружніх пар будуть облаштовані романтичні локації, де їм пропонуватимуть згадати день весілля та клятви, які звучали в той день.

«Парам пропонуватимуть також оновити свої обітниці. Вони частуватимуть каравай, а професійний фотограф зробить для них знімки», - додає пані Марія.

Особливими локація ми будуть спортивні конкурси для татусів та конкурс «СуперТато» (перетягування джипу), які спрямовані на підняття авторитету батька та чоловіка в сім’ї.

«У батька буде дуже гарна можливість проявити себе ,стати героєм для своєї дружини та дитини. Та ще й отримати за це призи», - коментує Олег Соловйов.

Для дітлахів буде облаштовано багато локацій: батути, смуги перешкод, ляльковий театр, призи від спонсорів, скеледром,розпис обличчя та солодощі.

Перед самим початком фестивалю планується провести парад сімей від пам’ятника Янголу-охоронцю до парку «Ковалівський» о 14.00. Усі охочі можуть долучати до нього по ходу проведення.

На завершення фестивалю кропивничанам покажуть фільм під відкритим небом. Завершення фестивалю очікується приблизно  о 21.00.

Організатори закликають усі сім’ї міста долучитися до свята та зміцнити свою сім’ю.

Прочитано 480 разів