LT News - шаблон joomla Оригами
23 квітня

У Кропивницькому пропонують оплачувати проїзд за допомогою смартфону

Автор 

23 квітня на сайті електронних петицій Кропивницького з’явилась нова петиція, де пропонується оплачувати проїзд у міському транспорті за допомогою смартфону.

Питання безготівкового проїзду вже неодноразову підіймалося у нашому місті, повідомляє ТРИБУНА.

Автор петиції пропонує зробити можливим оплачувати проїзд в автобусах та тролейбусах так, як це відбувається у Львові. Відсканував QR-код у транспорті за допомогою банківського додатку, обрав картку для оплати та натиснув «оплатити». Після чого отримав на смартфон квиток, який пред’явив контролеру. 

«Платити таким чином за проїзд однозначно краще, ніж в переповненому автобусі чи тролейбусі шукати дрібні купюри в гаманці, передавати гроші кондуктору і чекати решти. А так дістав смартфон, кілька кнопок натиснув і все. Кондуктор не зможе використовувати квиток повторно, присвоївши собі гроші. Тому такий розрахунок підвищує шанси, що ці кошти потраплять у міський бюджет. Крім того, це дозволить реально оцінити оборот коштів та обґрунтованість тарифів. Впровадимо у Кропивницькому інноваційний спосіб оплати проїзду в міському транспорті!», - йдеться у петиції.

Станом на цю годину петицію підтримали 14 кропивничан із 450 необхідних.

Додати свій підпис можна за посиланням.

До кінця збору підписів залишилося 45 днів.

Прочитано 929 разів