LT News - шаблон joomla Оригами
13 червня

У Кропивницькому будують новий МАФ «Ятрань» прямо на зеленій клумбі

Автор 

Сьогодні зранку, 13 червня, у Кропивницькому з’явилася нова металева конструкція під черговий МАФ.

Займає ця конструкція площу близько 30 квадратних метрів прямо на клумбі перед житловим будинком по вул. Великій Перспективній біля магазину «Мелодія", повідомляє ТРИБУНА.

За інформацією видання «Без купюр», паспорт прив’язки за цією адресою видано 10 квітня ТДВ «М’ясокомбінат Ятрань».

Власником м’ясокомбінату є міський голова Кропивницького Андрій Райкович, який нещодавно заборонив встановлювати будь-які тимчасові споруди на території міста без попереднього узгодження проекту будівництва. Очільник міста пообіцяв накладати вето на будь-які рішення аж поки виконавчий комітет не погодить план розміщення тимчасових споруд та варіанти форм МАФів.

Як бачимо, це не стосується самого міського голову. Більше того зовсім поруч знаходиться ще один МАФ площею 10 квадратних метрів і він теж належить фірмі «Ятрань». Схоже це входить у звичку мера Кропивницького: ставити по два МАФи на одній точці.

Читайте також: Міський голова ніяк не вгамує свої апетити: у Кропивницькому з’явиться ще один кіоск «Ятрань»

Новий МАФ встановлюють на газоні будинку вул. В. Перспективна 14, де раніше росли дерева та вирощували квітів,а щоб простіше було будувати - замість фундаменту використали зелену клумбу.

IMG 20180613 100257

Схоже, що до влади міський голова прийшов, щоб захищати свої інтереси та своїх бізнес-партнерів (відкрита протекція збільшення вартості проїзду у маршрутках), а не інтереси громадян міста Кропивницького.

Прочитано 3350 разів