LT News - шаблон joomla Оригами
03 березня

У Кропивницькому діє новий сервіс "Тачку!": що це таке та як ним користуватися

Автор 
"Тачку!" - це зручний, сучасний, швидкий, а головне безкоштовний сервіс, який дозволяє економити час і гроші. Один додаток, як для пасажирів, так і водіїв, швидка і недорога подача машини.
 
Саме такий сервіс уже працює і для кропивничан, інформує кореспондент ТРИБУНИ.
 
З додатком "Тачку!" Ви забудете про диспичерів, про дзвінки і смс для виклику таксі. Все що вам потрібно - це будь-який пристрій на базі Android або IOS, зайти в розділ "Додаток" завантажити apk на свій мобільний телефон.
 
Вже мільйони водіїв і пасажирів гідно оцінили всі переваги сервісу "Тачку!". Швидко набирає популярність, завдяки розширеним функціям у додатку.
 
Як користуватися:
Просто задайте маршрут, вкажіть ціну, при необхідності особливі побажання: наявність дитячого крісла, тип транспортного засобу, кількість місць, час подачі машини.
 
Зручна форма замовлення онлайн — для того, щоб замовити поїздку достатньо увести маршрут: "Звідки" і "Куди»", а також призначити "Вартість". У водійському режимі доступна стрічка заявок, з якої водій сам вибирає будь-який зручний йому маршрут замовлення. При натисканні на замовлення система з'єднує водія і пасажира, щоб вони могли підтвердити оформлення замовлення і обговорити деталі поїздки.
 
Також додаток допоможе пасажирові підібрати авто з урахуванням його побажань. Для цього пасажир може скористатися фільтрами, щоб замовити, наприклад, мікроавтобус або авто з дитячим кріслом. Додатково у коментарі можна вказувати наявність заїздів або необхідність перевезення великогабаритних речей.
 
Додаток "Тачку!" забезпечує високу швидкість подачі авто завдяки автоматизованій системі замовлення, яке моментально надходить найближчим вільним водіям. Це забезпечує максимальну швидкість — час від розміщення заявки пасажиром до подачі машини в середньому становить від 3 хвилин.
Водій, за допомогою GPS-геолокації, відразу бачить точну відстань до пасажира, а пасажир бачить як замовлене авто рухається до нього на інтерактивній карті міста.
 
Діє також розумна система рейтингу користувачів — після поїздки пасажир може поставити водієві оцінку і написати відгук. І пасажир і водій, у разі, якщо залишилися задоволені поїздкою, можуть написати скаргу. Всі звернення обробляються системою. Користувачі з низьким рейтингом автоматично блокуються, аж до повного виключення з сервісу. Таким чином формується спільнота надійних попутників. При виборі попутника і водій, і пасажир можуть переглянути детальну інформацію про нього: в системі відображається фото, дані користувачів, його рейтинг та відгуки, у водіїв марка, колір і номер машини.
 
Сервіс в Україні стартував у 2016 році і за цей короткий проміжок часу покрив усі обласні центри нашої держави.
 
Сервіс "Тачку!" - абсолютно безкоштовний, Ви самі призначаєте ціну проїзду. Вподобаних водіїв можна додати в обране, щоб швидко зв'язуватися при необхідності.
tachku big image 800x800
 
Тож спробуйте новий додаток "Тачку!", як альтернативу таксі.
Прочитано 1786 разів