LT News - шаблон joomla Оригами
15 березня

У Кропивницькому на благодійному концерті збирали кошти для Ірини Колеснікової (ФОТО)

Автор 
Учора, 14-березня, у Кропивницькому в концертній залі ПАТ НВП "Радій" відбувся благодійний концерт.
 
Допомога потрібна Ірині Колесніковій, котра лише за допомогою небайдужих, може полетіти в іншу країну на лікування, інформує кореспондент ТРИБУНИ.
 
Відгукнулися на допомогу дівчини та вирішили організувати благодійний концерт педагогічний колектив НВО "Вікторія-П" та художній керівник народного ансамблю бального танцю "Конвалія".
 
Вартість квитка склала 100 гривень, але і тут організатори не змогли залишити глядачів без подарунків. Наприкінці шоу чимало присутніх отримали цінні призи. Та головним подарунком стала увага та матеріальна допомога для Ірини. Близькі, рідні та знайомі не змогли полишити дівчину наодинці зі своїми проблемами.
"Ви знаєте, мабуть, таку жагу до життя, яку має Іра не можливо не підтримати. Були моменти, коли вона трохи опускала руки, але завдяки багатьом тим, хто присутній у цьому залі, у неї нічого не вийшло. І вона залишилася тим оптимістом, яким вона є. Я хочу подякувати усім тим, хто допоміг організувати цей концерт", - зазначає керівництво "Вікторії-П".
Кропивничани, надзвичайно різного віку, співали, танцювали та веселилися. Серед юних талантів свято влаштували: народний ансамбль бального танцю "Конвалія", народний художній колектив хореографічного ансамблю "Росинка", народний художній колектив ансамблю сучасної хореографії "Час Пік", зразковий хореографічний ансамбль "Вікторія", студенти ЦДПУ ім.В.Винниченка та ЛВОШДНЗ "Вікторія-П". Саме вони зуміли влаштувати ту атмосферу, яка і надалі буде надихати творити добро один для одного. Оскільки лише разом ми зуміємо подолати ті перешкоди, на які наштовхується кожен у своєму житті.
Ірині кожен бажав якнайшвидшого одужання і щоб уже через 5 років, які промайнуть дуже швидко, на цій же сцені актового залу стояла не Ірина, а уже її син чи донька зі своїми талантами.
"Дякую, що дали мені надію та віру. Саме віра додає мені сили, тому величезне дякую вам", - зі сльозами на очах говорить Ірина Колеснікова.
Редакція "Трибуни" долучається до побажань щодо скорішого одужання та, у свою чергу, будемо допомагати не втрачати надії та оптимізму.
Прочитано 1304 разів