LT News - шаблон joomla Оригами
23 лютого

У Кропивницькому провели першу конференцію Госпітальних Рад

Автор 

23-го лютого у Кропивницькому у приміщені Медичного коледжу ім.Мухіна відбулася перша конференція Госпітальних Рад.

На заході говорили про зміни, які очікують на сферу охорони здоров`я, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Як зазначили самі організатори конференції, мета цього заходу – насамперед діалог між присутніми, для того щоб наші госпітальні ради розробили багаторічні плани для реалізації  системи медичної допомоги у своєму госпітальному окрузі.

До конференції долучилися представники Кіровоградської ОДА, департаменту охорони здоров’я, управління охорони здоров’я та представники громадського сектору.

Як повідомив Сергій Коваленко перший заступник голови ОДА, на розвиток сільської медицини Кіровоградщини передбачено 136 мільйонів.

«Ми побудуємо 22 нових лікарських амбулаторій  площею 300 кв метрів з житлом для лікаря, гаражем, автомобілем. Та ще 3 буде добудовано, тобто всього їх буде 25 на Кіровоградщині. Основна задача медичної галузі – зробити все, щоб мешканці області жили довше», - говорить Сергій Коваленко.

Також Коваленко відзначив, що переважну більшість усіх госпітальні рад складають не представники влади, які навчились бути лікарями, а насамперед це справжні фахівці.

Один із організаторів, повідомив, що громадськість, на жаль, не увійшла до цих госпітальних рада, хоча мала би бути.

«Сьогодні ми готуємо команду громадських активістів, які у кожному госпітальному окрузі долучаться до роботи цих рад та до формування нової медичної системи», - додає один з організаторів.

Про завдання госпітальних рад щодо створення конструктивного плану мережі госпітальних округів учасникам конференції розповів представник департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Скрипник.

Після усіх виступів присутні почали обговорення отриманої інформації.

Прочитано 252 разів